Ethereum Fiyat Analizi: 14 – 21 Haziran

Söz konusu olan Ethereum fiyatının uzun vadeli büyümeye göre ayarlanması. Soru şu ki, mevcut seviyedeki bir düşüş ETH’yi nasıl etkileyecek?

USDT \ ETH

Akıllı sözleşmelerin etkisi

Rusya ve Çin, ulusal para birimlerini dijitalleştirmek için Ethereum kullanmayı düşünüyorlar. PBOC Araştırma Departmanı Başkan Yardımcısına göre akıllı sözleşmelere olan artan ilgi, Enterprise Ethereum Alliance altyapısının gerçekten harika akıllı uygulamalar geliştirmenize izin verdiği gerçeği ile açıklanabilir.

Blockchain Ethereum kullanımı bankalar tarafından kullanılmak pek mümkün değil, ancak ilgi kesinlikle artacaktır. Şu an Ethereum fiyatı iki uzun vadeli direniş bölgesi arasında “sıkıştı”: 300 – 400 $. Yukarı yönlü eğilim yapısı henüz kırılmamıştır.

 

 

Talebin düşmesi

Ethereum fiyatı 250 dolara düştükten sonra, uzun vadeli direnişten bir toparlanma oldu. 400 $ ‘lık yükseliş pikindeki talep, 12-14 Haziran’daki fiyatın çok altında. Genel olarak, arz ve talep seviyeleri düşüyor. Bu, tüccarların belirsizliğini belirtir. Kurs itmeli ve büyük olasılıkla büyük bir oyuncu tarafından hazırlanacak. Stratejik seviye, 300 dolarlık alandadır. Orada büyük bir oyuncunun konumu varsa, fiyat belirgin seviyeye ulaşırsa düşüş hareketi olmayacak ve büyüme devam edecektir. 250 $ ‘da pozisyon yoksa, 340 – 350 $ aralığında bir düşüşle başlayacak yeni bir düşüş olacaktır.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir