Ethereum Simsarı Bir Ayda 230 Milyon Dolar Kazandı

Dijital para denince akla ilk Bitcoin gelse de Ethereum da sanal para pazarının en önemli alternatiflerinden biri olmaya aday. Rusya’da devletin de desteklediği Ethereum, hızlı bir büyüme trendi yakaladı.

 

Dijital para denince akla ilk Bitcoin gelse de Ethereum da sanal para pazarının en önemli alternatiflerinden biri olmaya aday. Rusya’da devletin de desteklediği Ethereum, hızlı bir büyüme trendi yakaladı. Bloomberg’in haberine göre isimsiz bir Ethereum simsarı bir ayda 230 milyon dolar kazanmayı başardı.

Kullanıcı, sahip olduğu yaklaşık 55 milyon dolar değerindeki kripto para varlıklarını bir ay içinde 283 milyon dolara çıkardı. 11 Haziran’da Instagram üzerinde bir açıklama yapan isimsiz kullanıcı Ethereum sayesinde yüzde 413 kar elde ettiğini söyledi.

12 Haziran tarihinde 395 dolardan işlem görerek tarihinin en yüksek seviyelerine çıkan Ethereum, isimsiz kullanıcısına büyük bir kar sağlamış oldu. Tabii ki Ethereum’un dalgalanmalar yaşayan bir para birimi olduğu unutmamak gerekir. Haziran ayının ortasından sonra düşüşe geçen Ethereum, şu an 180 dolardan işlem görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir