Ethereum Yorum Analiz 2 Mart

Sosyal medya devi Facebook, Instagram, Facebook Messenger ve WhatsApp’ı tek bir çatı altında birleştirmeyi amaçlayan kripto projesinin başarısı için 2,7 milyardan büyük kullanıcı tabanından yararlanmayı planlıyor.

New York Times’ın kaynaklarına göre, kripto para birimi, üç büyük fiili para birimlerine sabitlenecek olan bir stabilcoin olacak. Bu proje büyük kitleleri dijital para birimi ile tanıştıracak ve kullanıcıların bu kripto para birimleri için olumlu fikirlere sahip olmasını sağlayabilir.

Perakende yatırımcılar, uzun vadeli ayı piyasası nedeniyle kripto alanına girme konusunda şüpheci olsalar da, kurumsal oyuncular yatırım yapmak için mevcut düşük değerleri piyasada kullanıyorlar.

Bloomberg, Singapur’un 100 milyar ABD Doları’ndan fazla varlığa sahip Singapur Devlet Yatırım Şirketi’nin (GIC) kripto takası Coinbase’in E Serisi sermaye finansmanı yatırımcılarından biri olduğunu bildirdi. Bu kadar büyük yatırımcıların girişi, kripto alanının geleceği için iyi bir haber.

Herhangi bir yeni teknolojinin yaygın kabul görmesi zaman alır. Blok zinciri teknolojisi için kullanım durumları yelpazesi arttıkça, JPMorgan Chase’in blok zinciri mükemmellik merkezi başkanı ve yöneticisi Christine Moy, daha büyük bir şeye dönüşeceklerini söyledi.

ETH / USD

Ethereum (ETH) 27 Şubat’ta 20 günlük EMA’nın altına daldı, ancak üstündeki (UTC zaman çerçevesi) kapanmayı başardı. Bu, talebi daha düşük seviyelerde göstermektedir. Bununla birlikte, boğalar fiyatı hızlı bir şekilde 145 $ ‘ın üzerine çıkarmazsa, ayılar tekrar desteği kırmaya çalışacaktır.

ETH / USD çifti 20 günlük EMA’dan ayrılırsa, düşüş 50 günlük SMA’ya ve altındaki değer 116.3 dolara kadar inebilir. Bu güçlü bir destek ve sağlam durabilir, aksi takdirde düşüş 102.49 $ ‘a ulaşabilir. Yatırımcılar, kalan uzun pozisyonlarında stopu 125 $ ‘da tutabilirler.

Öte yandan, eğer fiyat 145 $ ‘ın üzerine çıkacak olursa, 167.32 $’ a yükselen bir artış yaşanacak. Bu direnç de aşılırsa, kripto para birimi momentum kazanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir