Ethereum Yorum Analiz 25 Mayıs

Cryptocurrency fon yöneticisi Brian Kelly, Bitcoin’in 2020 hedefli ralli de önümüzdeki birkaç ay içinde daha fazla toparlanmasını bekliyor. Bitcoin’de yatırımcıların mevcut seviyelerde alım yapmalarını ve portföylerinin% 1 ila% 5’ini tutmalarını önermektedir.

Benzer şekilde, Morgan Creek CEO’su Mark Yusko Bitcoin yatırımlarının önümüzdeki 10 yıl boyunca S&P 500 yatırım fonundan daha iyi performans göstereceğine inanıyor. Ona göre, kripto para biriminin diğer varlık sınıfları ile düşük korelasyonu, her yatırımcı portföyünde yer almasının bir nedenidir.

Bitcoin dışında, altkoinler de kullanım alanlarını çeşitlendirerek ortaya koyuyor. Enterprise Ethereum Alliance, emlak sektörü için çeşitli kullanım durumları belirledi. Teknolojinin yardımcı olabileceği çeşitli fırsatlara bakan sadece kripto ve blok zinciri şirketleri değil. Rusya Merkez Bankası başkanı Elvira Nabiullina, küresel yargı ile karşılıklı anlaşmaları iyileştireceğine inandığından, altın destekli bir kripto para birimi ile ilgileniyor.

Facebook, söylentili kripto para birimi konusunda büyük kripto para birimi borsalarıyla görüşüyor. Sosyal medya devi, kripto para biriminin likid, alım satım ve güvenli olmasını sağlamak istiyor. Temel faktörler destekleyici olduğunda, teknikler nasıl görünüyor? Hadi bakalım.

ETH / USD

Ethereum (ETH) son birkaç gündür 225.39 $ destek seviyesinin üstünde tutunuyor. Bundan düşük seviyelerde güçlü talep görmektedir. Her iki hareketli ortalama da artmakta ve RSI pozitif bölgededir. Bu, boğaların komuta halinde olduğunu gösterir.

Boğalar şimdi ETH / USD çiftini 268.24 $ genel direnç seviyesine itmeye çalışacaklar. Bunun üzerinde, 300 – 322 $ direnç bölgesi için bir ralli yapmak mümkün. 20 günlük EMA’dan ayrılırsa parite momentum kaybedecek ve 50 günlük SMA çatlarsa trend ayıların lehine dönecektir. Yükseliş olmasına rağmen, güvenilir bir trade başlangıcı bulamıyoruz, bu yüzden bu seviyelerde bir alım önermiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir