Chainlink (LINK), Son 7 Haftada% 226 İade Sağladı

Özetle:

Chainlink, son 7 haftada yaklaşık% 226 getiri sağlamıştır Chainlink ayrıca 35,85 $ – Binance oranı Chainlink’in serveti, Bitcoin 50.000 $ ‘a yönelirken devam edebilir

LINK’i yılın başında 11 $’ dan satın alan Chainlink yatırımcıları, şu anda yaklaşık% 226 kar ediyorlar. Bu, Santiment feed’deki ekip tarafından yapılan ve kripto borsalarındaki LINK token miktarının aynı zaman diliminde sürekli bir düşüş gördüğünü belirten bir analize göre. Aşağıda, Santiment feed’deki ekibin Chainlink hakkındaki bulgularını gösteren açıklama ve çizelge yer almaktadır.

#Chainlink, bu sefer #AllTimeHigh gölgede $ 34,70, şaşırtıcı bir +% 226,1 getiri ile bir kez daha yeni zirvelere ulaştı. son ~ 7 hafta içinde. Borsalarda LINK $ tokenlerinin düşük seviyelerde devam ettiğini görüyoruz ve bu, tokenlar geri dönene kadar devam edebilir.

Chainlink (LINK), Son 7 Haftada% 226 İade Sağladı Eteryum

Chainlink Yeni Bir Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Belirledi ve Gözünü 40 Dolara Çıkardı

Bu yazının yazıldığı sırada Chainlink, Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 35.85 $ – Binance oranı belirledikten sonra 34.12 $ Günlük LINK / USDT grafiğine kısa bir bakış, dünkü analizden bu yana pek bir şeyin değişmediğini ortaya koyuyor.

Chainlink (LINK), Son 7 Haftada% 226 İade Sağladı Eteryum

Chainlink’in değeri 50 günlük, 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların çok üzerinde ve aşırı alım senaryosuna işaret ediyor. Günlük MACD, MFI ve RSI aşırı alım durumunu doğruluyor. Chainlink, yakın gelecekte bir düzeltme olması durumunda aşağıdaki destek bölgelerine sahiptir.

32.10 $ 28.70 $ 27 $ 25.67 $ 23.89

Bu destek bölgelerinin, Chainlink’in önceki tüm zamanların en yüksek değerleri olduğu ve bir ilgi alanı sağlamalıdır. bir düşüş var.

Chainlink gibi tüm altcoinlerde olduğu gibi, LINK’in kripto piyasalarındaki kaderi, Bitcoin’inkiyle çok bağlantılı. Yazma sırasında Bitcoin, takip eden saatlerde 50.000 $ ‘ı ele geçirme girişimi olabilecek bir şekilde 49.400 $ fiyat seviyesinde konsolide ediyor.

Bu nedenle, Chainlink yalnızca BTC tarafından oluşturulan yükseliş ortamı. Bu nedenle, Chainlink yatırımcılarına ve tüccarlarına, çeşitli türev platformlarında LINK ticareti yaparken yeterli stop loss ve düşük kaldıraç kullanmaları hatırlatılır.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir