Basic Attention Token Bugüne Kadarki En Büyük Günlük Değişim Çıkışını Görüyor

Özetle:

Basic Attention Token arzının% 1,15’i bir günde kripto borsalarından ayrıldı Bu, bugüne kadarki en büyük günlük çıkış ve ipuçları BAT balinalarının birikiminin yüzdesi Basic Attention Token, bir BAT Güveni düşünülerek Grayscale haberlerinden faydalandı Günlük BAT / USDT, Şubat ayı kapanırken bir miktar yükselişe işaret ediyor

Dün, 26 Şubat, Basic Attention Token’ın (BAT) dijital varlığı bugüne kadarki en büyük günlük değişim çıkışını yaşadı. Bu gün, Basic Attention Token’ın toplam arzının% 1,15’ine eşdeğer kripto borsalarını terk etti ve dijital varlık tek bir saatte% 9 pompalanmadan önce. Basic Attention Token’ın bu dönüm noktası, Santiment’teki ekip tarafından yakalandı ve aşağıdaki açıklama ve grafik aracılığıyla paylaşıldı.

BAT, $ BTC’den ayrıldı ve yeşil renkteki birkaç altcoin’den biri.

Son bir saatteki +% 9’luk artış, 7 ay önceki en büyük Basic Attention Token değişim çıkışından ve tüm zamanların borsalarından (-1.15%) en büyük tek günlük arz düşüşünden sonra geldi.

Basic Attention Token Bugüne Kadarki En Büyük Günlük Değişim Çıkışını Görüyor Altcoin

Basic Attention Token Grayscale’den Yararlandı Bir BAT Güvenini Keşfetmek Olduğunu Duyuruyoruz

Basic Attention Token’in kripto borsalarından ayrılan arzının bu kadar yüksek bir yüzdesi, balinaların BAT biriktirdiğinin açık bir işaretidir. Ayrıca, Grayscale’in 22 diğer dijital varlığın yanı sıra bir BAT kripto güveni olasılığını araştırdığını doğrulaması sonucunda bu birikim tam anlamıyla bir tepki olabilir.

BAT / USDT Daily Chart Hints of Bullishness into Bullishness in Mart

Fiyatla ilgili olarak, Basic Attention Token (BAT) 0,53 $ ‘dan işlem görüyor ve aşağıdaki günlük grafik Şubat ayı kapanırken alım ilgisinin yenilenmesini gösteriyor.

Basic Attention Token Bugüne Kadarki En Büyük Günlük Değişim Çıkışını Görüyor Altcoin

Ayrıca grafikten aşağıdakiler görülebilir.

İşlem hacmi yeşil renkte ve bunu doğrulayan günlük Heiken Ashi mumuyla günlük MACD de baz çizgisinin üzerinde yükselişe geçmeye çalışıyor Günlük MFI ve RSI 36 ve 59 r’de nötr bölgede. Temel Dikkat Jetonu, 0.48 $, 0.45 $ ve 0.3945 $ ‘da kısa vadeli desteğe sahip Dirençler açısından, Basic Attention’ın aşağıdakilerle mücadele etmesi gerekiyor: 0.5510 $, 0.57 $, 0.5780 $, 0.5890 $ ve 0.60 $ Basic Attention Token, 28 Şubat’ın yarınki haftalık ve aylık kapanışından önce 0.60 $’ ı test edebilir.

Basic Attention Token gibi tüm altcoin analizlerinde olduğu gibi, tüccarlar ve yatırımcılara BAT’ın kaderinin Bitcoin’inkine çok bağlı olduğu hatırlatılıyor. Haftalık ve aylık kapanış BTC için volatil bir seyrederse, Basic Attention Token yukarı yönlü yörüngesine devam etmeden önce önemli bir geri çekilme yaşayabilir.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir