Bitcoin’in Yükselişi Chainlink’i (LINK) 80 Dolara ‘Çekebilir’ – Crypto Analyst

Özetle:

Timothy Peterson, Chainlink’in 80 $ ‘a yükselebileceğini tahmin etti Tahmini, Chainlink’in Bitcoin ile olan ilişkisine dayanıyor BTC’nin gittiği yerde LINK o kadar da geride değil Bitcoin, bugünün haftalık kapanışında 34 dolarlık fiyat alanını savunmak isteyen Chainlink ile 60 bin dolara yaklaşıyor

Timothy Peterson, Cane Island Alternative Advisors, Chainlink’in değerinin, bu iki varlık arasındaki korelasyona dayalı olarak Bitcoin’in mevcut piyasa ivmesi ile artırılabileceğini tahmin etti. Peterson’a göre, LINK / BTC ilişkisi bir rehber olarak kullanılırsa, Chainlink, Bitcoin’in kripto pazarlarında gelişmesi nedeniyle yakında 80 dolara ulaşabilir. İkinci varlık, 60.000 $ ‘ı test etmeye hazırlık olarak konsolidasyon gibi görünen bir şekilde 57.000 $’ dan işlem görüyor.

Bitcoin ile ilgili Chainlink üzerine yaptığı analiz, Twitter’ın sosyal medya platformunda aşağıdaki açıklama ve grafik aracılığıyla paylaşıldı.

# Bitcoin’in yükselişi #ChainLink’i 30 günde 80 dolara “çekebilir”.

Bitcoin'in Yükselişi Chainlink'i (LINK) 80 Dolara 'Çekebilir' - Crypto Analyst Bitcoin

Chainlink’teki Tweetler Finansal Tavsiye Değildir

Mr. Peterson, Twitter takipçilerine tweetlerinin finansal tavsiye olarak görülmemesi gerektiğini hatırlatmaya devam etti. Analizi tamamen eğitim amaçlı ve / veya zaman içinde yaptığı dijital varlıklar hakkındaki gözlemlere işaret ediyor. Onun tweet’leriyle ilgili feragatnamesi aşağıda bulunabilir.

@ twitter’da yayınladığım hiçbir şey finansal tavsiye değildir. Twitter’da finansal tavsiye vermiyorum. Sosyal medya aracılığıyla insanlardan mali tavsiye almamalı veya kabul etmemelisiniz. Anlamadığınız şeylere veya güvenmediğiniz insanlarla yatırım yapmayın.

– Timothy Peterson (@nsquaredcrypto) 20 Şubat 2021

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir