Bitmex, ADA, DOT, EOS, UNI, XLM ve YFI Sürekli Sözleşmelerini listeleyecek

Özetle:

Bitmex, Mart ayında ADA, DOT, EOS, UNI, XLM ve YFI için 6 yeni kalıcı sözleşme listeleyecek Yeni sözleşmeler, DOT ve UNI 3 Mart’ta canlı olacak şekilde toplu olarak başlatılacak CFTC, üst düzey yöneticilerine karşı suçlamalarda bulunduğundan bu yana Bitmex, en üst düzey türev platformu olmaktan çıktı The yeni kalıcı sözleşmeler ve Bitmex Mobil Uygulamaları, yeni ve eski kullanıcıları platforma geri çekebilir

Bitmex’in popüler türev platformu, aşağıdaki dijital varlıklar için altı yeni kalıcı sözleşme listeleme planlarını duyurdu.

Cardano (ADA) Polkadot (DOT) EOS (EOS) Uniswap (UNI) Stellar (XLM) Yearn Finance (YFI)

DOT ve UNI ile Başlayan Gruplarda Listelenecek Yeni Sözleşmeler

resmi duyuruda, yeni sözleşmeler Polkadot (DOT) ve Uniswap (UNI) 3 Mart 04:00 UTC’de ilk listelenecek şekilde toplu olarak listelenecek. İki dijital varlık, tüccarların piyasalar hakkında fikir edinmesi için Bitmex’in testnet sürümünde zaten mevcuttur.

DOT ve UNI listelendikten sonra, listedeki dijital varlıkların iki kalıcı sözleşmesi daha olacaktır. 10 Mart’ta başlatıldı. Nihai parti aynı ayın 17’sinde listelenecek.

Bitmex Tepeden 7. Dereceli Türev Platformuna Düşüyor

Geçen yılın Ekim ayında ABD CFTC ve Departmanı of Justice, Bitmex’in üç sahibini (Arthur Hayes, Ben Delo ve Samuel Reed) yasa dışı olarak bir kripto türev platformunu işletmek ve kara para aklama ihlallerini önlemekle suçladıklarını açıkladı

üst Bitmex uygulamaları ve borsadaki artık zorunlu KYC prosedürleri, tüccarlar Bybit ve Binance gibi diğer borsalara geçerken türev platformundaki ticaret hacmi büyük darbe aldı.

Yazım sırasında, Bitmex şimdi günlük işlem hacmi açısından 7. sırada yer aldı. Binance şimdi meşhur tahtını, ardından Bybit ve Huobi’yi aldı.

Bitmex’in Mobil Uygulaması ve Yeni Kalıcı Sözleşmeler Doktorun Sipariş Ettiği Şey Olabilir

Ancak, 6 yeni türevin tanıtımı Bitmex ürünleri büyük olasılıkla yeni ve eski kullanıcıları çekecek ve böylece borsadaki ticaret hacmini artıracak. Ek olarak, Bitmex’in mobil uygulaması, hareket halindeyken alım satım yapmayı seven kripto kullanıcılarını cezbetmek zorunda.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir