LINK, Yüksek Chainlink Adres Etkinliği ile Güçlendirilen 32,10 $ ‘lık Yeni ATH’ye Ulaştı

Kısaca:

Chainlink, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 32,10 $ ‘ı açıkladı – Binance oranı LINK’in etkileyici piyasa performansı, yüksek Dolaşan jeton seviyesi ve sürekli yüksek benzersiz adres etkinliği Chainlink, yükselen yörüngesini daha yüksek seviyelere doğru çok iyi bir şekilde sürdürebilir Ancak, kaderi Bitcoin’inkine ve bir düzeltmeye bağlıdır BTC, LINK’in yükselişini durdurabilir

Chainlink’in (LINK) dijital varlığı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 32.10 $ – Binance rate’i belirledi. Chainlink ’in etkileyici performansı, token dolaşımındaki artış ve yüksek LINK adres aktivitesi ile desteklenmektedir. Bu, Santiment ekibinin paylaştığı verilere göre, aynı zamanda Chainlink’in yüksek benzersiz adres etkinliğinin yıl başladığından beri sürdürüldüğüne işaret ediyor.

Santiment’teki ekip, aşağıdaki açıklama yoluyla Chainlink analizini paylaştı ve Chainlink’in adres etkinliği ile LINK fiyatı arasındaki ilişkiyi gösteren eşlik eden grafik.

$ LINK bugün yeni bir #ALLTIMEHIGH vurdu … sürekli artan token dolaşımı, hareketsiz belirteçler ve sürekli yüksek bir seviye ile destekleniyor. benzersiz adres etkinliği. Bu birincil ölçümler, devam eden bir #Chainlink fiyat artışının anahtarıdır!

LINK, Yüksek Chainlink Adres Etkinliği ile Güçlendirilen 32,10 $ 'lık Yeni ATH'ye Ulaştı Altcoin

Chainlink Günlük Grafiği Ne Diyor

Chainlink’in kısa vadeli geleceği ile ilgili olarak, dijital varlık 30 dolarlık fiyat alanını bir desteğe dönüştürmeye çalışıyor bölge. Yazım sırasında, Chainlink, Bitcoin’in önemli 48.000 $ ‘lık desteğini kaybettiğini gören genel bir kripto genelindeki geri çekilmenin ortasında 29.90 $’ dan işlem görüyor.

Chainlink (LINK), detaylandırılacağı gibi çok yükseliş bölgesinde. aşağıdaki günlük LINK / USDT grafiğini kullanarak.

LINK, Yüksek Chainlink Adres Etkinliği ile Güçlendirilen 32,10 $ 'lık Yeni ATH'ye Ulaştı Altcoin

Başlangıç ​​olarak, ticaret hacmi yeşil renktedir ve Chainlink’in değeri, üç önemli hareketli ortalamanın çok üzerindedir: 50, 100 ve 200 günlük MA. İkincisi, günlük MACD aynı zamanda Chainlink’in yükselişinin devam ettiğini ima ediyor. Bununla birlikte, günlük MFI ve RSI, sırasıyla 83 ve 78 değerlerinde aşırı alım senaryosuna işaret ediyor.

Bu nedenle, Chainlink gibi çoğu altcoin’de olduğu gibi, yükseliş yörüngesinin devamı oldukça fazladır. istikrarlı ve / veya boğa Bitcoin’e çok bağlı. Kripto Kralı 46.000 $ veya hatta 45.000 $ ‘ın üzerinde bir değeri koruyabilirse, Bitcoin, Chainlink’in ilerleyen saatlerde ve günlerde daha da yükselmeye devam etmesi için iyi bir ortam sağlar.

Bunun tersi de doğrudur, Bitcoin kırmızı bir hafta sonu geçirecek olsaydı, Chainlink kendi düzeltmesini çok iyi deneyimleyebilirdi ve bu durum, LINK’in 28.7 $, 27 $ ve 26.20 $ ‘da bulunan bölgeleri desteklemek için 30 $’ ın altına düştüğünü görebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

LINK Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

LINK Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

LINK Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

LINK için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir