Polkadot ’un (DOT) Fiyatı ve Tüm Zamanların En Yüksek Düzeylerinde Tweet Hacmi

Hızlı bakış:

Polkadot sessizce Coinmarketcap’te 6. sıraya yükseldi Son zamanlarda değeri tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve tekrarlayabilir takip edilecek günlerde Yatırımcı ilgisi arttıkça Polkadot’un tweet hacmi de tüm zamanların en yüksek seviyelerinde

Polkadot’un (DOT) dijital varlığı, geçtiğimiz hafta kripto piyasaları 25 Aralık’tan bu yana neredeyse ikiye katlanarak değer kazandı. Polkadot, Noel gününde tüm zamanların en yüksek değeri olan 9.53 $ Binance rate’e fırlaması için yaklaşık 5 $ değerindeydi.

Polkadot’un Fiyatı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi

Noel’den bu yana Polkadot’un değerindeki% 90’lık artış, DOT’un aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi Coinmarketcap’te 6. sıraya taşınmasıyla da sonuçlandı. Polkadot, bu hamle ile Bitcoin Cash (BCH) ve Cardano (ADA) gibi ağır sikletleri geride bıraktı.

Polkadot ’un (DOT) Fiyatı ve Tüm Zamanların En Yüksek Düzeylerinde Tweet Hacmi Altcoin

Polkadot’un Tweet Hacmi Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde

Ayrıca, Polkadot ile ilgili Twitter tartışmaları. TIE’den alınan verilere göre, dijital varlığın son zamanlardaki fiyat artışı nedeniyle hem Polkadot’un fiyatı hem de tweet hacmi tüm zamanların en yüksek seviyesinde.

The Tie’daki ekip, Polkadot gözlemini üzerinden paylaştı. DOT’un tweet hacmindeki artışı gösteren aşağıdaki tweet ve grafik.

Polkadot’un fiyatı ve tweet hacmi tüm zamanların en yüksek seviyesinde. $ DOT şu anda piyasa değerine göre en büyük 6. kripto para birimi ve bu hafta% 55’lik bir artıştan sonra Litecoin ve XRP’de hızla kapanıyor. pic.twitter.com/DXjN3NUM1c

— The TIE (@TheTIEIO) 31 Aralık 2020

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir