1 inç Ağ (1 İNÇ) Toplam İşlem Hacminde 30 Milyar Doları Aştı

Kısaca:

1inç Ağ (1INCH) toplam işlem hacminde 30 Milyar Doları aştı 1 inç Ağ hem Eteryum hem de Binance’te mevcuttur Akıllı Zincir 1INCH token dün Coinbase’de listelendi, 9 Nisan 1INCH Token 7 günlük bir dönemde% 28 kazanç elde etti

1inç Ağ ( Merkezi olmayan platform şu anda toplam işlem hacminde 30 milyar doları aştı. 2019 yılının Mayıs ayında lansmanı yapılan proje, 132,99 milyon dolarlık 24 saatlik ticaret hacmiyle 177 binin üzerinde kullanıcıya da ev sahipliği yapıyor. Etkileyici 1 inçlik Ağ kilometre taşları, DuneAnalytics.com’un aşağıdaki ekran görüntüsünde görülebilir.

1 inç Ağ (1 İNÇ) Toplam İşlem Hacminde 30 Milyar Doları Aştı Eteryum

1inçlik 1inçlik Ağa Yeniden Marka Değişimi

Bu haftanın başlarında, 1inçlik merkezi olmayan finans platformu 1inç Network olarak yeniden markalandı. Yeniden markanın nedeni, 1 inç (1 inç) Ağın artık Eteryum’un ötesine genişlemesi ve Binance Akıllı Zincirinde konuşlandırılmasıydı. Bu nedenle, 1 inçlik protokol büyümeye devam ederken ‘ağ’ terimiyle yeniden markalaşmak mantıklı görünüyordu.

1 inç Ağın büyümesi en iyi, 24 saatlik etkileyici ticaret hacmini gösteren bir infografik içeren aşağıdaki tweet ile örneklenebilir. hem Eteryum hem de Binance Akıllı Zincir üzerindeki protokolün.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir