Eteryum, Mümkün Olan 4 K Dolarda Bitcoin, ETH’den Daha Yüksek Performans Göstermeye Devam Edecek

Özetle:

Timothy Peterson, Eteryum’un kısa vadede Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye devam edeceğini tahmin etti Ayrıca Eteryum’un vurabileceğini tahmin etti 2. Çeyrekte 4 K $ Eteryum tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.146 $ ‘a ulaştı – Binance oranı 2.000 $’ ın üzerindeki bir konsolidasyon Eteryum için yükseliş demektir ve daha yüksek bir itme için bir sıçrama tahtası sağlayacaktır

Yakın tarihli bir Twitter yorumunda, Cane Island Alternative Advisors’tan Timothy Peterson, Eteryum’un kısa vadede Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye devam edeceğini tahmin etti. Bay Peterson’ın analizinin anahtarı, Eteryum’un ortalama olarak ETH ile Bitcoin’e karşı tarihsel performansı ve yılın ilk beş ayında BTC’den daha iyi performans gösteriyor.

Aşağıda Bay Peterson’ın, Eteryum’un Bitcoin’den daha iyi performans gösterme olasılığını vurgulayan tweet’i var. Tweet içinde, Eteryum’un Bitcoin’e göre getirilerinin tarihsel verilerini sağlayan bir grafik var. Grafiğin en alt satırında, yıl boyunca Eteryum ile Bitcoin’in ortalama getirileri var.

# QED (tekrar). Bunu tweetlediğimde #ethereum 1.000 dolardı. Tarih bir rehberse, yakın vadede $ ETH # bitcoin’den daha iyi performans göstermeye devam edecek. https://t.co/SCIIPxzy64

— Timothy Peterson (@nsquaredcrypto) 2 Nisan 2021

Eteryum Sonraki 3’te 4K Dolara Ulaşabilir Aylar

Aşağıda bulunan 20 Şubat’ta bir tweet’te Bay Peterson, Eteryum’un önümüzdeki 3 ay içinde 4k $ ‘a ulaşabileceğini tahmin etti. Matematiğe göre, Şubat sonundan 3 ay sonra, Eteryum’un hedefine ulaşma olasılığı Mayıs ayı sonlarına denk geliyor.

# Eteryum önümüzdeki 3 ay içinde 4.000 $ ‘a ulaşabilir.https : //t.co/vyMcBhSR7G pic.twitter.com/viEtUpmc0w

— Timothy Peterson (@nsquaredcrypto) 20 Şubat 2021

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir