Bitcoin ve Eteryum, Coinbase (COIN) Listesinin Öncesinde Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini vurdu

Coinbase (COIN), yarın Nasdaq’ta 14 Nisan’da listelenecek. Bitcoin ve Eteryum, Coinbase listesinin arifesinde tüm zamanların en yüksek değeri 63.657 $ ve 2.294 $ ‘a ulaştı < güçlü> BTC ve ETH, halka açılan bir kripto borsasının önemine dayanarak tırmanmaya devam edebilir COIN değeri, geleneksel yatırımcıların kripto sektörünü nasıl gördüğünün bir ölçüsü olacaktır

Bitcoin (BTC) ve Eteryum’un (ETH) iki dijital varlığı aynı anda 13 Nisan’da sırasıyla 63.657 $ ve 2.272 $ (Binance rate) ile tüm zamanların en yüksek değerlerine ulaştı. İki kilometre taşı, Coinbase (COIN) Nasdaq’da listelenmeden bir gün önce gerçekleşti. Kripto borsası, bilinen halka arz yolu yerine doğrudan listelemeyi tercih etti.

Coinbase (COIN) Value Might Might On Listing

Coinbase, 114.850.769 hissesini listeleyeceğini duyurdu. MADENİ PARA. Ancak şirket henüz satışa sunulacak hisse sayısını tam olarak açıklamadı. Ek olarak, şirket hisse senedi için önerilen fiyatı henüz açıklamadı.

Listeye 24 saatten daha az bir süre kaldığı için Coinbase’in 100 Milyar Dolarlık değerlemesi göz önüne alındığında COIN değerinin ikiye katlanabileceği spekülasyonu yüksek. .

Bitcoin ve Eteryum, Coinbase Listesini Bekleyerek Tırmanmaya Devam Edebilir

Yarın Nasdaq’da listelenen Coinbase (COIN) ile ilgili heyecan ve spekülasyon, kripto endüstrisi için muazzam bir olay olacak halka açılan ilk dijital varlık borsası olacağı için. Ayrıca, COIN’in değeri, Bitcoin’in 2008 mali krizinin ardından piyasaya sürülmesinden bu yana kripto endüstrisinin ne kadar ileri gittiğine dair bir turnusol testi olacak.

Bloqport’taki ekip tarafından aşağıdaki tweet, daha fazla vurgu yapıyor Etkinliğin önemi.

Coinbase $ COIN listesinden önce tüm zamanların en yüksek seviyelerinde $ BTC ve $ ETH.

Yarın tüm kripto alanı için önemli bir dönüm noktası.

– Bloqport (@Bloqport) 13 Nisan 2021

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir