Bitcoin Yaşam Sürelerimizde Muhtemelen 10 Milyon Dolara Ulaşacak – BTC Analisti

Timothy Peterson, Bitcoin’in yaşamlarımızda 10 milyon dolara ulaşacağını tahmin etti Böyle bir gelecek değeri, hükümetlerin ve bankaların BTC’ye karşı olmasının sebebidir Bitcoin, önümüzdeki 15 ila 30 yıl Analizi, Bitcoin’in internetinkine benzer bir benimseme eğrisi izlediği varsayımına dayanıyor Ayrıca, Bitcoin fiyatını etkileyecek minimum olumsuz olayları varsayıyor

Cane Island Alternative Advisors’tan Bitcoin ve Crypto analisti Timothy Peterson, Bitcoin’in yaşamlarımızda 10 milyon dolara ulaşabileceğini tahmin etti. Analizine göre, bu Bitcoin rezervlerini mevcut küresel pazarın neredeyse iki katına çıkarıyor ve bu nedenle bu kadar çok hükümet ve bankanın BTC’ye karşı neden geri adım attığını açıklıyor.

Mr. Peterson, Bitcoin analizini aşağıdaki tweet ve beraberindeki grafik aracılığıyla paylaştı.

# Bitcoin muhtemelen yaşamlarımızda 10 milyon dolara ulaşacak. Bu, BTC $ rezervlerini mevcut küresel tahvil piyasasının neredeyse 2 katına çıkarıyor. Bu, devletler ve bankalar tarafından artan bir geri itme görmenizin nedenlerinden biridir. Bkz.
“Bitcoin’in Tahmini… Maks Fiyatı” @https: //t.co/aaCqAGEbFd pic.twitter.com/6rrOPSTZwa

— Timothy Peterson (@nsquaredcrypto) 11 Nisan 2021

Bitcoin 15-30 Yılda Zirve Değerine Ulaşacak

Yukarıdaki tweet’te Bitcoin ve diğer dijital varlıklar hakkındaki araştırma notlarına bir bağlantı var. Özellikle ilgi çekici olan, 15 Aralık 2020 tarihli ‘Bitcoin’in Benimseme Eğrisini ve Maksimum Fiyatı Tahmin Etme’ başlıklı konudur.

Araştırma notu, Bitcoin’in maksimum fiyatının muhtemelen 1 Milyon ila 10 milyon ABD Doları arasında olacağını açıklamaktadır. elde etmek yaklaşık 15 ila 30 yıl sürer. Analizi, Bitcoin’in benimseme eğrisinin internetinkine benzer bir yol izleyeceği ve Bitcoin ağının değerini değiştirecek önemli olumsuz olayların olmayacağı varsayımına dayanıyor.

Araştırma notu devam ediyor. Bitcoin’in gelecekteki değerini aşağıdaki gibi özetlemek üzere.

Bitcoin’in şu anki benimseme oranı, 2050’ye kadar 1-10 milyon dolar arasında ve muhtemelen 3-6 milyon dolar arasında bir gelecekteki değere işaret ediyor.

Bu değer, bitcoin’in bir difüzyon işlevini takip eden bir teknoloji olduğu varsayımına dayanır; difüzyon fonksiyonunun bir Gompertz eğrisi olduğu; ve bu bitcoin’in gelecekteki benimsenme eğrisi, internetin tarihsel benimsenme eğrisini yakından takip edecek.

Bununla birlikte, bitcoin’in izleyebileceği gerçek fiyat yolu, kısa vadede doğal olarak tahmin edilemez ve çeşitli pratik kısıtlamalara tabidir.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir