Dogecoin Bu Hafta Yeni Reddit Aboneliklerinde BTC, ETH ve XRP’yi Tutuyor

Dogecoin alt dizinine yeni abonelikler Bitcoin, Eteryum, XRP ve diğer popüler kripto projelerini gölgede bıraktı 238.089 Reddit kullanıcısı geçen hafta r / Dogecoin’e abone oldu Bu 50.248 ile r / Bitcoin’den 4,73 kat daha yüksektir Ancak DOGE, makro destek olarak hareket eden 0,25 $ ile kripto piyasalarında bir geri çekilme yaşıyor

R / Dogecoin subreddit sayfası, geçtiğimiz hafta Bitcoin, Eteryum ve XRP’yi gölgede bıraktı. Bu, Skew’deki ekibin aşağıdaki grafikte paylaştığı verilere göre.

Dogecoin Bu Hafta Yeni Reddit Aboneliklerinde BTC, ETH ve XRP'yi Tutuyor Eteryum  Skew’deki ekibin grafiğinden r / Dogecoin’in geçen hafta 238.089 kazandığı görülüyor. Bu miktar, r / Cryptocurrency (153,509) ve r / Bitcoin (50,248) gibi diğer popüler alt düzenleme sayfalarınınkini aşıyor. R / Dogecoin alt dizinine yeni aboneler, r / EthTrader, r / Eteryum, r / Ripple ve r / Cardano gibi diğer popüler sayfalardaki aboneleri de aşıyor.

Kripto Piyasalarında Geri Çekilme için Dogecoin Seti

Bu yazının yazıldığı sırada Dogecoin (DOGE), bugün erken saatlerde 0.25 $ ‘lık psikolojik desteğin geri dönmesinin ardından 0.267 $’ dan işlem görüyor. Dogecoin’in kripto piyasalarındaki sorunları, aşağıdaki 6 saatlik DOGE / USDT grafiğindeki çift tepe modeline göre birkaç gün daha devam edebilir.

Dogecoin Bu Hafta Yeni Reddit Aboneliklerinde BTC, ETH ve XRP'yi Tutuyor Eteryum  6 saatlik DOGE / USDT grafiği

​​Grafikten, 6 saatlik DOGE / USDT grafiğindeki çift üst formasyonun boyun çizgisine sahip olduğu görülebilir. 0,23 $ fiyat alanında, böylece meme madeni parası için olası bir ilgi alanını vurguluyor. Ek olarak, 6 saatlik grafikteki 50 hareketli ortalama (beyaz), takip eden saatlerde bu boyun çizgisini kesecek ve DOGE için kısa vadeli bir tersine dönüş için olası bir alan sağlayabilir.

Dogecoin Girişleri Potansiyel Ayı Piyasası

Bununla birlikte, günlük grafikte DOGE için durum daha kasvetli ve bu sayede dijital varlığın önümüzdeki aya kadar sürebilecek büyük bir düzeltmeye girmesi bekleniyor. Aşağıdaki tablodan Dogecoin yükseliş momentumunu bitirmiş ve 50 günlük hareketli ortalamayı çok daha düşük bir seviyede karşılayacak bir yörünge ayarlamış olabilir.

1 günlük DOGE / USDT grafiği

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir