LINK, Chainlink 2.0 Teknik Raporunun Lansmanında Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Yükseldi

Chainlink ekibi, projenin 2.0 sürümü için teknik incelemeyi başlattı Yeni tanıtım belgesi, Chainlink’te hibrit akıllı sözleşmeler öneriyor LINK’in dijital varlığı, 44.1447 $ ‘lık zamanın en yüksek seviyesi – Binance oranı Chainlink 2.0, kripto pazarlarında LINK için yeni bir büyüme aşamasına işaret edebilir

Chainlink (LINK) ekibi, hibrit akıllı sözleşmeler sunacak platformunun ikinci yinelemesi. Chainlink 2.0 olarak adlandırılan yeni teknik inceleme, ağda yedi temel alanda iyileştirmeler öneriyor.

Blockchain akıllı sözleşme uygulama yeteneklerini zincir dışı bilgi işlem kaynakları ile birleştirecek hibrit akıllı sözleşmeler, geliştiricilere ve kullanıcılara basit işlevsellik sağlayarak karmaşıklığı ortadan kaldırarak – ağın yüksek performanslı sistemler sağlamasına izin vermek için Gizlilik – hassas veriler için gizli korumaların yanı sıra doğuştan gelen şeffaflık sağlamak İşlemler için sipariş adaleti – tüm kullanıcılar için adil olan işlemlerin sıralanması Güveni en aza indirme – akıllı sözleşmeler ve diğer kahinler için daha güvenilir bir destek katmanı oluşturmak -dağımlı sistemler Teşvik tabanlı güvenlik – düğümlerin güçlü ekonomik teşviklere sahip olmasını sağlayacak mekanizmalar tasarlama

Chainlink 2.0, Uzun Vadeli, Çok Yıllı bir Projedir

Chainlink’teki ekip, önerilen değişikliklerin aşağıda açıklandığı gibi zaman içinde aşamalı olarak uygulanacaktır.

Bu tanıtım yazısı Chainlink’in nasıl gelişeceğine dair uzun vadeli, çok yıllı bir bakış açısıdır.

Chainlink Network için bu iddialı vizyon, paralel olarak piyasaya sürülen yeni merkezi olmayan hizmetlerle aşamalı olarak uygulanacaktır, böylece güvenliği resmi olarak analiz edebiliriz. Bu çok çeşitli yeni oracle işlevlerinin etkisi.

Chainlink’in akıllı sözleşmelerin, hibrit bir zincir içi / zincir dışı mimari tarafından desteklenen evrimlerinde bir sonraki büyük adımı atmasını sağlayacağından eminiz.

LINK, Chainlink 2.0 Teknik Raporundan Yeni Zirvelere Yükseliyor

LINK’in kripto piyasalarındaki fiyatı, Chainlink 2.0’ın teknik incelemesinin lansmanına büyük bir tepki gösterdi, Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44.1447 $ – Binance oranına ulaştı.

Bu yazı yazılırken LINK kısa bir geri çekilme yaşadı ve 43.50 $ ‘dan işlem görüyor. Bununla birlikte, Chainlink 2.0’ın uygulanması, bunun LINK için kripto piyasalarında daha fazla kazanımın başlangıcı olduğunu ima eden çok yıllı bir proje olacak.

Ek olarak, Chainlink 2.0 tarafından enjekte edilen yükseliş ivmesi şansı artırıyor. LINK Mayıs sonunda 67 $ ‘a ulaştı

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir