SushiSwap, ETH ve BSC’deki Chainlink Fiyat Beslemelerini Power Kashi’ye Entegre Ediyor

SushiSwap, hem Eteryum hem de Binance Akıllı Zincirine Chainlink fiyat akışlarını entegre etti Chainlink fiyat akışları, SushiSwap’in Kashi ödünç verme platformunu güçlendirecek ve doğru varlık değerlemeleri sağlayacak SushiSwap alım satım çiftleri artık Tradingview’da mevcut

SushiSwap’in (SUSHI) Merkezi olmayan borsası ve DeFi platformu, hem Eteryum hem de Binance Akıllı Zincirinde Chainlink fiyat akışlarını entegre etti.

Entegrasyon, SushiSwap’in gücünü güçlendirmeyi amaçlamaktadır. kısa süre önce Kashi’nin borç verme platformunu başlattı. Chainlink fiyat akışları, Kashi piyasalarına ‘doğru ve güncel varlık değerlemelerinin kredi verilmesi ve tasfiye sırasında referans alınmasını sağlayacak ve böylece yetersiz teminatlandırmaya karşı koruma sağlayacak.’

SushiSwap’in Chainlink’i seçmesinin nedeni şu oldu: aşağıda açıklandığı gibi projenin doğruluk ve entegrasyon kolaylığı geçmişi.

Chainlink’in DeFi ekosistemi için milyarlarca doları koruma altına almadaki geçmiş performansı ve kolay entegrasyon, Chainlink ile lansmanımızın sebebidir, diğer oracle çözümleri ise entegre edilecektir. .

Kashi protokolü, kullanıcıların DeFi’de kullanılan çeşitli dijital varlıkları ödünç vermek, ödünç almak ve teminatlandırmak için özelleştirilmiş ve gaz açısından verimli pazarlar oluşturmasına olanak tanıyan bir borç verme ve marj ticareti platformudur. Kashi’de her pazar ayrı bir varlık olduğundan, yüksek riskli varlıkların tüm protokolü ağırlaştırması riskini azaltır.

SushiSwap Popülerlikte Artmaya Devam Ediyor

Kilitli toplam değer açısından SushiSwap, DeFiPulse.com’a göre 4,28 Milyar $ ‘lık TVL ile 6. sırada yer alıyor.

Sushiswap’in merkezi olmayan borsası şu anda 24 saatlik ticaret hacmi açısından en büyük 5. borsadır. Coinmarketcap’in izniyle sağlanan aşağıdaki ekran görüntüsü bu gerçeği daha da göstermektedir.

SushiSwap, ETH ve BSC'deki Chainlink Fiyat Beslemelerini Power Kashi'ye Entegre Ediyor Eteryum  Source, Coinmarketcap. com

SushiSwap Ticaret Çiftleri Artık Tradingview’de Mevcuttur

Ayrıca bahsetmeye değer bir diğer husus, Tradingview.com’un artık SushiSwap ve Honeyswap’teki ticaret çiftlerini desteklemesidir. Grafik platformu halihazırda 4.500’den fazla Uniswap çiftini destekliyor ve iki ek protokolün desteği, merkezi olmayan değişimler ve DeFi için büyük bir kilometre taşıdır.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir