1.973 Milyar Dolarlık Eteryum Son 7 Gün İçinde Kripto Değişimi Bıraktı

Geçen hafta 1.973 Milyar ABD Doları değerinde 657.770 Eteryum kripto borsalarından ayrıldıAynı zaman diliminde borsalara 11.933 Bitcoin gönderildiETH yatırımcıları uzun oyunu oynamaya devam ediyor Eteryum ileEteryum 2.0 mevduat sözleşmesi şu anda 14 Milyar Dolar değerinde 4.697 ETH’ye sahip durumdaEteryum şu anda destek olarak 3 bin dolarlık fiyat alanını korumak için mücadele ediyor

Kripto piyasaları, Elon Musk ve kripto topluluğu arasındaki hafta sonu Twitter konuşmalarının ardından kaybetme serisine devam etti. Kripto tüccarlarının ve yatırımcılarının çoğu, Elon Musk Tesla’nın Bitcoin’inin hiçbirini satmadığını açıkladığında satışın azalacağı konusunda iyimserdi. Ancak düşüş, Bitcoin’in bugün erken saatlerde 38.550$’a yerel bir düşük seviyeye ulaşmasıyla devam etti.

1.973 Milyar$ değerinde 657.770 Eteryum, kripto borsalarını terk etti

Eteryum’ın fiyatı da kargaşadan kurtulamadı. ETH’nin değeri, Twitter’da Elon Musk ile yaşanan fiyaskodan önceki 3.800 $ seviyesinden bugün erken saatlerde 2.857 $’a düştü. Bununla birlikte, Eteryum’daki %26,3’lük düşüş, yatırımcıları ETH biriktirmekten alıkoymadı.

Zincir üzerindeki verilere göre, geçen hafta 1.973 Milyar $ değerinde toplam 657.770 ETH kripto borsalarından ayrıldı. Böyle bir miktar, Eteryum yatırımcılarının ve tüccarlarının, bir hisse kanıtı algoritmasına geçiş için hazırlanırken ETH’nin uzun vadeli başarısı konusunda iyimser olduklarını gösteriyor. Aynı dönemde, kripto borsalarına gönderilen Bitcoin miktarı, tahmini 486,4 milyon dolar değerinde 11.933 BTC’ye ulaştı.

Eteryum çıkışının ve Bitcoin’in kripto borsalarına girişinin ekran görüntüsü bulunabilir. aşağıda.

1.973 Milyar Dolarlık Eteryum Son 7 Gün İçinde Kripto Değişimi Bıraktı Eteryum

Eteryum Savaşları Sürdürülecek 3k Dolarlık Desteği

Aynı Eteryum yatırımcılarının coinlerini ETH2.0 depozitosuna göndermeye devam ettiğini belirtmek gerekir. Şu anda yaklaşık 14 Milyar Dolar değerinde 4.697.890 ETH tutan ntract. Bu nedenle, yatırımcılar yükseltmenin ileriye dönük başarısı konusunda iyimserler.

Bu yazının yazıldığı sırada Eteryum, 3 bin dolarlık fiyat alanını destek olarak geri almaya çalıştığı için 2,955 dolardan işlem görüyor. Çok fazla ETH yatırımcısının varlıklarını satmadığı göz önüne alındığında, Eteryum’un bu çabada başarılı olma şansı yüksek.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir