Bitcoin Altın için Ne ise Eteryum Fintech için Odur – Bloomberg Raporu

Eteryum, Bitcoin’in bir değer deposu olarak Altını nasıl geride bıraktığına benzer bir şekilde geleneksel finansı tehdit ediyorEteryum, finansın dijitalleştirilmesi için başvurulan platformdur Bir ETH, Bitcoin’e kıyasla fiyat açısından yatırımcılar için daha erişilebilirEteryum’un yükselişi, ETH’nin Bitcoin’den sonra değer kazandığı 2017’yi taklit ediyorETH, 2021’de 19 bin dolara ulaşabilir. 2017 modeli tekrarlanıyor

Bloomberg’deki ekip, ‘Bitcoin Altın için ne ise, fintech ve dijitalleştirme için Eteryum odur’ ifadesine yer verdikleri aylık Crypto Outlook raporunu yayınladı.

Buna göre Rapora göre, dünya finansın dijitalleşmesine doğru kayıyor ve Eteryum, eski şeyleri yapma biçiminde devrim yapmak için en iyi konumda. Ayrıca, fiyat açısından, bir dijital varlığın bütün birimlerini arayan yatırımcılar, Bitcoin’e kıyasla Eteryum’u büyük olasılıkla olumlu bir şekilde görecektir.

İki olguyu şu şekilde açıklıyorlar.

Dünya hızla dijitalleşiyor ve Eteryum, Bitcoin’in altın için olduğu kadar eski koruma finansmanı için bir tehdit gibi görünüyor…

Tüm birimleri arayan yatırımcılar için, 2 No’lu kripto, kripto para birimine karşı bir fiyat avantajına sahip. 1 Numara Bitcoin, ancak ETH’nin özü, kripto varlıkları ve finansın dijitalleştirilmesi için başvurulan platform olmasıdır.

Bitcoin’in dünyanın dijital rezerv varlığı olarak benimseme yarışını kazanmasına benzer şekilde, ETH, takas edilemeyen tokenlar (NFT’ler), akıllı sözleşmeler, merkezi olmayan finans (DeFi) ve borsalar (DEX’ler) için temel oluşturur.

Eteryum 2021’de 19 bin ABD Dolarına Çıkabilir

Ayrıca Eteryum’un finansı dijitalleştirmenin ön saflarında yer almasına karşın, Bloomberg ekibi kripto piyasalarındaki mevcut yükseliş momentumunun 2017’de tanık olunanla benzer olduğunu vurguladı. Ayrıca, Eteryum’un 2017’deki yükseliş yörüngesi tekrarlanırsa, aşağıda açıklandığı gibi ETH 2021’de 19 bin dolara ulaşabilir.

2017’de Bitcoin ile benzer bir fiyat yolundaysa, Eteryum 2021’de 19.000 dolara ulaşabilir; 4 Mayıs’a kadar, yaklaşık 3.400 $’lık 2 No’lu kripto, dört yıl önce aynı gün iki Bitcoin’den fazla.

ETH, 50 haftalık hareketli ortalamasının yaklaşık 4 katı, gergin bir pazara işaret ediyor. Bu seviyenin en son aşıldığı tarih, Eteryum’un 2018’deki zirvesi civarındaydı

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir