Bitcoin İle İlgili Tweetler 24 saatte 232,7 bin ile Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Bitcoin’i tartışan tweetler 24 saatlik bir süre içinde 232,7 binlik yeni bir zirveye ulaştıRekor dün, 20 Mayıs’ta belirlendiAynı Bitcoin tweet’leri kriptonun paniğe işaret ettiğini gösteriyor -tüccarlarAncak çoğunluk, Bitcoin’in 50 bin dolarlık desteğinin geri kazanılacağı konusunda iyimser

Bitcoin ile ilgili Tweet sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 232,7 bin’e ulaştı. Bu dönüm noktası, rekorun dün 20 Mayıs’ta kırıldığına dikkat çeken The Tie ekibi tarafından ele geçirildi. Ekip, Bitcoin ile ilgili artan tweet hacminin bir görselini sağlayan aşağıdaki grafiği paylaşmaya devam etti.

Bitcoin İle İlgili Tweetler 24 saatte 232,7 bin ile Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı Eteryum  Bitcoin İle İlgili Tweetler 24 saatte 232,7 bin ile Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı Eteryum

Bitcoin’deki Tweetler Kripto Tüccarlarından Korku ve Panik İşareti

Santiment feed’indeki ekip ayrıca Twitter’da Bitcoin’i çevreleyen mevcut hissi araştırdı ve devam eden FUD’nin kripto tüccarlarının panik moduna girmesine neden olduğu sonucuna vardı. Ayrıca Bitmex’teki Bitcoin fonlama oranının, kısa pozisyonların uzun pozisyonları aştığını gösteren %-0.25’lik rekor kıran bölgeye girdiğini belirttiler. Ekip, gözlemlerini aşağıdaki açıklama ve ekli çizelge üzerinden paylaştı.

Tweetlerde FUD olsun, sokaklarda kan olsun, kripto tüccarlarının panik modunda olduğu açık. Uzunların kısalara oranını izleyen Bitmex sözleşme finansman oranı, Kara Perşembe’den bu yana en düşük oranı (-%0,25) ortaya koyuyor.

Bitcoin İle İlgili Tweetler 24 saatte 232,7 bin ile Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı Eteryum

Twitter’daki Bitcoin Yatırımcıları 50 bin doların geri kazanılacağı konusunda iyimser

Santiment ekibi, Bitcoin’in 50 bin doları geri alıp alamayacağını veya son 30 bin doları yeniden test edip etmeyeceğini soran bir Twitter anketi yayınlamaya devam etti. Yazma sırasında, 1.400’den fazla Twitter kullanıcısı, Bitcoin’in ileriye doğru 50 bin doları geri talep ettiği fikrine %52,4 ile yanıt verdi. Twitter anketini aşağıda bulabilirsiniz.

Bir sonraki #Bitcoin fiyatı ne olacak?

Daha fazla pazar aramasını ücretsiz yapın ve #kripto kazanın yepyeni tahmin pazarımızdaki ödüller, https://t.co/WE51EDRGCH

— Santiment (@santimentfeed) 21 Mayıs 2021

42 bin$ zorlu bir engel olduğunu kanıtlıyor Bitcoin için

Fiyat hareketi ile ilgili olarak, Bitcoin, Çarşamba gününün en düşük seviyesi olan 30 bin $’dan 42.451 $’lık bir yerel zirve ve %41.5 artış kaydetti. Ancak, Bitcoin o zamandan beri 42 bin dolar ile 40 bin dolar arasındaki büyük satış baskısı nedeniyle 39.400 dolara düştü.

Bir kez daha, bu fiyat alanı, Bitcoin’in Ocak ayının başlarında, Bitcoin’in piyasaya sürüldüğü Ocak ayının başlarında olduğu gibi kırılması zor bir bölge olacak. 41.950 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. Kripto Kralı, Şubat ayının başında 42 bin doları kırmadan önce, ayın geri kalanında bu seviye ile 28.800 dolar arasında konsolide etmeye devam edecekti.

Bu nedenle, tarih tekerrür ederse, Bitcoin bir kez daha arasında gidip gelebilir. Yaklaşık bir ay için 42 bin dolar ve 30 bin dolar.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir