EIP 1559, Eteryum’u BTC’den Daha Deflasyon Yaratacak – Pantera CEO’su

Pantera Capital CEO’su, EIP1559’un Eteryum’u Bitcoin’den daha deflasyonist bir varlık haline getireceğine dikkat çektiEteryum’ın EIP 1559 ve hisse kanıtı için bir piyasa derecelendirmesinden geçtiğine inanıyor Eteryum’ın piyasa değerinin Bitcoin’e oranı geçen yıl iki katına çıktıEteryum, DeFi ve hızla artan benimseme sayesinde kazanmaya devam edecek

Pantera Capital CEO’su Dan Morehead , EIP1559’un Eteryum’un piyasa değeri üzerindeki etkilerinin kısa bir analizini paylaştı. Bay Morehead’e göre, Eteryum İyileştirme Önerisinin uygulanması ETH’yi Bitcoin’den daha deflasyonist yapacak. Ayrıca, piyasanın şu anda EIP uygulaması ve stake için Eteryum’u yeniden derecelendirdiğine dikkat çekti. Şunları açıkladı:

Bunun, EIP 1559 ve Proof of Stake için Eteryum’u yeniden derecelendirme piyasasının başlangıcı olduğunu düşünüyoruz. Deflasyonist bir varlık – burada her blok, negatif Eteryum verilir. Bu, ETH’nin bitcoin’den daha deflasyonist bir varlık olacağı anlamına geliyor.

Eteryum’un Piyasa Değerinin Bitcoin’e Oranı Geçen Yıl İki Kat Arttı

Ayrıca, Eteryum’un kripto pazarlarındaki başarısı, aşağıdaki grafikte gösterildiği gibi, piyasa değeri ile Bitcoin arasındaki oranın geçen yıl ikiye katlanmasıyla sonuçlandı.

EIP 1559, Eteryum'u BTC'den Daha Deflasyon Yaratacak - Pantera CEO'su Eteryum  EIP 1559, Eteryum'u BTC'den Daha Deflasyon Yaratacak - Pantera CEO'su Eteryum

DeFi ve Artan Benimseme, Eteryum’un Pazar Payı Kazanmasına İzin Verecek

Sonuç olarak, Bay Morehead, Eteryum’da yükselen DeFi ekosisteminin ve ETH’nin benimsenmesi, nihayetinde dijital varlığın Bitcoin’e göre pazar payı kazanmasına yol açacaktır.

Eteryum, hızla artan benimsenme ile birlikte büyük bir merkezi olmayan finans kullanım senaryoları ekosistemine sahiptir. Bu iki dinamiği birleştirin ve Eteryum’un devam edeceğini düşünüyoruz. Bitcoin’e göre pazar payı kazanıyor.

Eteryum’un 3,6 bin ABD doları ve 3,5 bin ABD doları, Haftalık Kapanış Sırasında İzlenecek Düzeylerdir

Yazım sırasında, Eteryum kısa bir süre sonra 3.800 ABD dolarından işlem görüyor bugün erken saatlerde 3.620$’a düştü.

İkinci fiyat alanı, Elon Musk Tesla’nın artık araba ödemeleri için Bitcoin kabul etmeyeceğini açıkladığı 13 Mayıs’ın en düşük seviyesi 3.540$ ile çift dipli bir model oluşturdu.

Bu nedenle, haftalık kapanışa saatler kala 3.600$ ve 3.500$, etkinlik öncesinde izlenecek iki seviye olacak. Eteryum’un 4 bin doların üzerindeki yükseliş yolunda devam edip etmeyeceğini belirleyecekler.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir