En Az 1 ETH’de Tutulan Eteryum Adresleri 1.224.176 ile Yeni En Yüksek Seviyeye Ulaştı

En az 1 ETH tutan Eteryum adreslerinin sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.224.176’ya ulaştıEteryum Ağı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.205$’ı yayınladıktan sonra en yüksek günlük adres etkinliğine tanık oldu. ETH’nin fiyatı, yüksek ağ etkinliği gibi temel unsurlarla desteklenir3,650 ABD doları, ilerlemeyi izlemek için Eteryum destek seviyesidir

En az tutan Eteryum adreslerinin sayısı one ETH 1,224,176 ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu dönüm noktası Glassnode ekibi tarafından aşağıdaki açıklama ve beraberindeki grafik aracılığıyla belirlendi.

Eteryum $ETH 1+ Coin Tutan Adres Sayısı az önce 1.224,176 ATH’ye ulaştı 09 Mayıs 2021’de 1.224.148 ATH gözlemlendi

En Az 1 ETH'de Tutulan Eteryum Adresleri 1.224.176 ile Yeni En Yüksek Seviyeye Ulaştı Eteryum  En Az 1 ETH'de Tutulan Eteryum Adresleri 1.224.176 ile Yeni En Yüksek Seviyeye Ulaştı Eteryum  < /p>

Eteryum Yeni ATH belirliyor, Ağ Etkinliğinin En Yüksek Gününü Deneyimliyor

Dün ay, Eteryum tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.504 dolar belirledi. Bu olurken, Eteryum ağı 6 yıllık tarihindeki en yüksek adresli aktivite gününü yaşadı.

Eteryum ağındaki artan aktivite, tüm zamanların en yüksek seviyesini belirlediğinde, Eteryum ağı tarafından yakalandı. aşağıdaki tabloyu kullanarak Santiment ekibiyle iletişime geçin.

En Az 1 ETH'de Tutulan Eteryum Adresleri 1.224.176 ile Yeni En Yüksek Seviyeye Ulaştı Eteryum  En Az 1 ETH'de Tutulan Eteryum Adresleri 1.224.176 ile Yeni En Yüksek Seviyeye Ulaştı Eteryum

Eteryum’un Yüksek Fiyat Artışını Temel Değerler Destekliyor< /h2>

Eteryum blok zincirindeki yüksek ağ etkinliği, ETH’nin hem 3 bin dolar hem de 4 bin doların üzerindeki mevcut fiyat artışının zincir içi etkinlikle desteklendiğinin kanıtıdır. Eteryum’un ağ etkinliği ve fiyatı arasındaki ilişki Glassnode ekibi tarafından en iyi şekilde şu şekilde özetlendi.

Eteryum zincirindeki aktivite son haftalarda önemli ölçüde arttı, bu da zincir içi ekonomik akışların bu ralliyi desteklediğini gösteriyor. fiyat. Zincir, akıllı sözleşme çağrılarının toplam sayısı, uniswap işlemleri, toplam işlem oranı ve ETH transferlerine ödenen USD dahil olmak üzere birçok metrikte güçlü bir artış gördü.

3.650 ABD dolarıdır. İzlenecek Eteryum Destek Düzeyi

Yazım sırasında, Eteryum, 4 bin dolarlık fiyat alanını destek olarak geri almaya çalıştığı için 3.950 dolardan işlem görüyor.

Sonuç şu anki fiyat seviyesi. Eteryum, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.205 $ ‘ı yayınladıktan hemen sonra 3.650 $’ a düştü. Düşüş, Bitcoin ve tüm kripto pazarlarının sonucuydu ve geleneksel pazarlar henüz çözülmemiş olan Colonial Pipeline hackiyle sarsıldıktan sonra bir düşüş yaşadı.

Bu nedenle, Eteryum kısa bir geri çekilme yaşayabilir. boru hattı hackinin etkisini emen geleneksel küresel pazarlar.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir