Eteryum 0.12 BTC’lik 2017 Seviyelerine Yükselebilir – Bitcoin S2F Creator

ETH/BTC çifti, 2017/2018 boğa piyasasında en son görülen seviyelerde seyrediyorPlanB’ye göre, Eteryum şu anki 0,08 BTC seviyelerinde 0,12 BTC’ye kapı açabilir< güçlü>Ancak, bir altcoin’in Bitcoin’e karşı zirve yapmasından sonraki aşamanın genellikle bir geri çekilme olduğuna dikkat çekiyorBorsalardan Eteryum çekimlerindeki artış, ETH için bir zirvenin olmadığını gösteriyor

Eteryum Bitcoin ile ifade edildiğinde hızla değer kazanıyor. Yazma sırasında, ETH/BTC çifti bugün erken saatlerde üç yılın en yüksek seviyesi 0.077 BTC’yi yayınladıktan sonra 0.075 BTC’de işlem görüyor. İkinci değer, Eteryum’un tüm zamanların en son en yüksek seviyesi olan 4,372 $’lık Binance oranını yayınlamasının sonucuydu.

Eteryum, 0,12 BTC’ye Pompalayabilir

Eteryum’un karşı sergilediği mevcut yükseliş momentumu Bitcoin, BTC stok akış modelinin yaratıcısı PlanB’yi, ETH/BTC çiftinin 0.12 BTC’ye kadar çıkabileceğini tahmin etmeye sevk etti.

PlanB, öngörülerini Twitter aracılığıyla paylaştı ve bir Geri çekilme, genellikle bir altcoin BTC çiftini pompaladıktan sonraki aşamadır. Eteryum’un Bitcoin’e karşı kazandığı tweet’ini aşağıda bulabilirsiniz.

ETH şu anda ~0.08 BTC ve hatta 0.12 BTC’lik 2017 zirve seviyelerine bile yükselebilir. Ancak, bir pompalamadan sonra altcoinlerin sıklıkla normal BTC cinsinden aralıklarına (veya daha düşük) döndüğüne dikkat edin. #Cointegration #PairsTrading pic.twitter.com/fk36Yq6EcE

— PlanB (@100trillionUSD) 12 Mayıs 2021

Borsalardan Eteryum Para Çekme İşlemleri Yavaşlama İşareti Göstermiyor

<2020'nin ortalarından bu yana, kripto tüccarları ve analistler, yatırımcılar ETH'lerini çeşitli DeFi platformlarında kullandıkları için kripto borsalarındaki Eteryum bakiyelerinin devam eden düşüşünü izliyorlar.

Yakın zamanda yapılan bir analizde, CryptoQuant CEO’su , Ki-Young Ju, tüccarların borsalara daha az ETH yatırdığını ve aynı platformlardan daha fazlasını çektiğini vurgulayarak bu çıkışın durumunu güncelledi. Bay Ju, para çekme işlemlerindeki artışın Eteryum ekosisteminin büyüdüğünün bir işareti olduğu ve şu anda ETH için bir zirvenin bulunmayabileceği sonucuna vardı.

Mr. Ju, analizini aşağıdaki açıklama ve ekli çizelge aracılığıyla paylaştı.

Tüm borsalarda hala inanılmaz derecede daha az ETH yatırma ve daha fazla para çekme. Zirvede olduğumuzu söylemek zor. Artan exchange para çekme işlemleri, Eteryum ekosisteminin büyüdüğünü ve insanların onları satmak yerine elinde tuttuğunu gösterebilir.

Eteryum 0.12 BTC'lik 2017 Seviyelerine Yükselebilir – Bitcoin S2F Creator Eteryum  Eteryum 0.12 BTC'lik 2017 Seviyelerine Yükselebilir – Bitcoin S2F Creator Eteryum

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir