Eteryum Classic (ETC) Hashrate 33TH/s ile Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Eteryum Classic’in hash oranı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 33TH/s’ye ulaştıBu, ETC’nin 2016’da piyasaya sürülmesinden bu yana en yüksek hash oranıdırEteryum Classic ayrıca bir rekor kırdı. 179,83 $ ile tüm zamanların en yüksek seviyesi – Binance oranıETC şimdi piyasa değeri açısından 13. sırada ve hala Coinbase Pro’da yüksek bir fiyatla işlem görüyorETC günlük grafiğe göre düzeltme

Eteryum Classic (ETC) ağı, hash oranı açısından yeni bir dönüm noktasına ulaştı. ETC Cooperative tarafından paylaşılan verilere göre, Eteryum Classic ağının hash oranı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 33.22 TH/s’ye ulaştı ve dijital varlığın 2016’da piyasaya sürülmesinden bu yana en yüksek seviyeye ulaştı. ETC Cooperative’deki ekip, Eteryum Classic’in bu dönüm noktasını paylaştı. aşağıdaki tweet aracılığıyla ağ.

#EteryumClassic ağ hash oranı inanılmaz ~33Th/s’ye yükselir. Bu, şimdiye kadar sahip olduğu en büyük hash oranı! pic.twitter.com/ZNLxrj7cei

— ETC Cooperative (@ETCCooperative) 7 Mayıs 2021

Eteryum Classic, 179.83$ ile Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Birkaç saat önce, Eteryum Classic (ETC) tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 179.83 $ – Binance oranı belirledi.

Coinmarketcap.com’a hızlı bir bakış, Eteryum Classic’in şu anda piyasa değeri açısından 13. sırada olduğunu ortaya koyuyor. ve Chainlink’in hemen altında. Ayrıca, Eteryum Classic, Coinbase Pro’da hala bir primle işlem görüyor ve bu nedenle perakende yatırımcıların, ETC’nin kripto pazarlarında kazanmaya devam edeceği konusunda hala iyimser olduklarını ima ediyor.

Ancak, diğer kripto paralara kıyasla Coinbase Pro’daki prim oranı Aşağıdaki ekran görüntüsünde görüldüğü gibi borsalar dünkü %13’ten %5’e düştü. Böyle bir düşüş, perakende tüccarlar arasında FOMO’nun azalmakta olduğunun bir işaretidir.

Eteryum Classic (ETC) Hashrate 33TH/s ile Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı Eteryum  Eteryum Classic (ETC) Hashrate 33TH/s ile Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı Eteryum  Kripto Piyasalarında Eteryum Classic için Sırada Ne Var?

Teknik analiz açısından bakıldığında, günlük ETC/USDT grafiği görüldüğü gibi parabolik gitti aşağıdaki ekran görüntüsü aracılığıyla.

Eteryum Classic (ETC) Hashrate 33TH/s ile Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı Eteryum

Her şeyde olduğu gibi parabolik hareketler, açıklanacağı gibi Eteryum Classic için bir sonraki mantıklı olay bir geri çekilmedir.

Başlangıç ​​olarak, günlük MACD aşırı uzatıldı ve ETC’nin fiyatı üç hareketli ortalamadan büyük ölçüde saptı: 50 -gün (beyaz), 100 günlük (sarı) ve 200 günlük (yeşil). İkincisi, günlük MFI ve RSI, sırasıyla 100 ve 98 değerlerinde aşırı alım bölgesinde.

Yazım sırasında, Eteryum Classic 141$’dan işlem görüyor. Bir düzeltme durumunda, ETC kısa vadeli destek görevi gören aşağıdaki fiyat alanlarına sahip olacaktır.

118$115$106$100$87$81$75

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir