Eteryum (ETH) Mayıs Ayını 3,5 bin ila 6,2 bin dolar arasında kapatabilir

Timothy Peterson, Eteryum’un Mayıs ayını 3.500 ila 6.200 $ arasında bir değerde kapatabileceğini tahmin ettiAnalizleri, ETH’nin yılın ilk yarısında iyi performans gösteren mevsimsel eğilimine dayanıyor güçlü>4,6 bin dolar, aylık kapanış için olası bir orta nokta değeri ve 6,2 bin dolarlık daha yüksek bir aralık olası görünüyorKısa vadede ETH, Elon Musk’ın Tesla no tweet’inden sonra 4 bin dolar kaybetti. artık BTC’yi kabul ediyor

Bitcoin ve kripto analisti Timothy Peterson, Eteryum’un Mayıs ayını 3.500 ila 6.200 dolar arasında kapatabileceğini tahmin ediyor. Bay Peterson’ın fiyat aralığı, Eteryum’un yılın ilk beş ayında oldukça iyi performans gösteren mevsimsel eğilimine dayanıyor.

Analizine göre, Eteryum’un Mayıs ayını daha yüksekte kapatma olasılığı yüksek. bu aralığın sonu. Bay Peterson, Eteryum’un fiyatına ilişkin analizini aşağıdaki açıklama ve beraberindeki grafik aracılığıyla paylaştı.

Eteryum’un güçlü mevsimsel eğilimleri var. Yalnızca bu tarihsel eğilimlere dayanarak, ETH’nin Mayıs 2021’de 3.500 ile 6.200 ABD Doları arasında ve 4.600 ABD Doları orta nokta değeriyle bitmesi beklenebilir.

2020 ve 2017 boğa yıllarıydı ve öyle göründüğümüz için boğa yılı, bu aralığın üst ucunun daha olası olduğunu düşünüyorum.

Eteryum (ETH) Mayıs Ayını 3,5 bin ila 6,2 bin dolar arasında kapatabilir Eteryum  Eteryum (ETH) Mayıs Ayını 3,5 bin ila 6,2 bin dolar arasında kapatabilir Eteryum  Eteryum, Tesla Hakkında Artık Bitcoin’i Kabul Etmeyen Elon Tweetlerinden Sonra 4 Bin Dolar Kaybetti

Son 24 Yılda Saatler, Eteryum 4.200 $ seviyelerinden %16.67 düşüşle 3.500 $ ‘a düştü. Geri çekilme, Elon Musk’ın, BTC madenciliğinin çevresel etkisi nedeniyle Tesla’nın artık araba alımları için Bitcoin kabul etmeyeceğini açıklamasının sonucuydu.

Yazım sırasında, Eteryum düşüşten bir şekilde kurtuldu ve Şu anda kısa vadeli destek görevi gören 3.700$ fiyat alanı ile 3.766$’dan işlem görüyor. Bununla birlikte, dünya Tesla haberlerini sindirirken ve Elon’un yorumlarından bağımsız olarak Bitcoin ve kriptonun gelişmeye devam edeceğini fark ederken, Eteryum’un yerel düşük seviye olan 3.500$’ı tekrar ziyaret etmesi ihtimali var.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir