Eteryum Kısa Vadede 3,2 bin ila 3,5 bin dolar arasını geri alabilir – Rapor

Eteryum kısa vadede 3,2 bin ila 3,5 bin ABD dolarını geri alabilirBu fiyat hedefi, Eteryum’un 3 bin dolarlık tavanı aşmasına bağlıdırEteryum’un 50 günlük hareketli ortalaması da etkili 3 bin dolarlık fiyat alanında bir direnç olarakTemmuz ayındaki Londra Yükseltmesi, Eteryum’un 4 bin dolara geri dönmesine yardımcı olabilir

Eteryum (ETH), 3,200 ila 3,500 dolarlık fiyat alanını geri alabilir. kısa dönem. Bu, Eteryum’un yükseliş momentumunu yeniden kazanmadan önce 3 bin dolarlık tavanın kırılması gerektiğine dikkat çeken Crypterium ekibi tarafından yapılan bir analize göre. Eteryum’un olası kısa vadeli fiyat hareketini şu şekilde açıkladılar.

Şu anda önemli bir direnç seviyesi 2.975 – 3.000 $ aralığı… Yakın gelecekte fiyat bu bölgeye gelecek. İçinde sabitlendikten sonra, ETH grafiği keskin bir şekilde 3.200-3.500$ aralığına yükselebilir.

Eteryum’un 50 Günlük Hareketli Ortalaması da Direnç Olarak Hareket Ediyor

3 bin dolarlık tavan fiyat Eteryum için ayrıca, aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi direnç görevi gören 50 günlük hareketli ortalama (beyaz) ile yakınlaşıyor.

Eteryum Kısa Vadede 3,2 bin ila 3,5 bin dolar arasını geri alabilir – Rapor Eteryum  Eteryum Kısa Vadede 3,2 bin ila 3,5 bin dolar arasını geri alabilir – Rapor Eteryum

Ayrıca grafikten, günlük MACD, MFI ve RSI’nin devam ettiğini gösterdiği gözlemlenebilir. Haziran ayının yeni ayına yaklaştıkça azalabilecek kripto pazarlarında Eteryum için düzeltme yapıyor. Geri çekilmenin devam etmesi, Eteryum’un bu ayın sonundan önce 2 bin dolarlık daha düşük seviyeleri veya 1,888 dolarlık yerel dip seviyesini tekrar ziyaret etmesi anlamına gelebilir.

Eteryum’un Londra Yükseltmesi, ETH’yi 4 bin dolara itebilir

h2>

Haziran ve Temmuz aylarının, EIP1559’u başlatacak olan Londra yükseltmesini tamamladıklarından Eteryum geliştiricileri için yoğun bir zaman dilimi olacağını belirtmek gerekir. İkinci Eteryum İyileştirme Önerisi, yüksek gaz ücretleri sorununu evcilleştirmenin yanı sıra ETH’yi deflasyonist bir varlığa dönüştürmeyi amaçlıyor.

Bu nedenle, Londra Yükseltmesine yol açan olayların yeterli yakıt sağlama olasılığı vardır. Eteryum’un etkinlikten önce 4 bin dolara geri dönmesi için.

Ancak, Eteryum için bu kadar yüksek bir olasılık, geçtiğimiz Çarşamba günü BTC’de tanık olunan iç burkan volatilite olmadan istikrarlı bir Bitcoin’e bağlı. bir günden kısa sürede 42 bin ABD dolarından 30 bin ABD dolarına düştü.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir