Eteryum’un Bitcoin’i Çevirmede %30 Şansı Var – Arthur Hayes

Arthur Hayes, Eteryum’a Bitcoin’i ters çevirmede %30 şans veriyorEteryum’ın bir numaralı görevi dünyanın en büyük bilgisayarına güç vermektirEIP1559, Bitcoin’in değerini artırmada çok önemli olacaktır. Eteryum, bir ‘ücret yakma’ sunarakFlippening, aynı zamanda, daha fazla ücretin harcanmasına ve yakılmasına yol açan DeFi’deki üstel bir büyümeye de bağlıdır

Bitmex’in eski CEO’su Arthur Hayes, Eteryum’a Bitcoin’i ters çevirmede %30 şans verildi. Bay Hayes, içgörülerini ‘Korku Zihin Katili’ başlıklı en son Crypto Trader Digest aracılığıyla sundu.

Eteryum Ocak 2023’e kadar 150 bin dolardan

Oldukça ayrıntılı bir gönderide şunları söylüyor: Three Arrows CEO’su Su Zhu’nun, Eteryum’un Bitcoin’i ters çevirme olasılığını nasıl sorduğunun hikayesi. Başlangıçta, Arthur Hayes %0 şansla yanıt verdi ancak Raoul Pal’in Global Macro Investor’ın Mayıs 2021 baskısını okuduktan sonra bu sayıyı %30 olarak güncelledi. İkinci belgeye, Ocak 2023’e kadar 150 bin ABD doları ETH tahmini olan bir snippet eklenmiştir.

Eteryum’un Misyonu, Dünyanın En Büyük Merkezi Olmayan Bilgisayarına Güç Vermektir

Mr. Hayes, Eteryum’un tek amacının dünyanın en büyük merkezi olmayan bilgisayarına güç sağlamak olduğunu açıklamaya devam ediyor. Bu konudaki Eteryum görüşünün bir pasajı aşağıda bulunabilir.

Ether’in bir numaralı görevi, dünyanın en büyük merkezi olmayan bilgisayarına güç sağlamaktır. Eter değerlidir çünkü Eteryum ağı en çok kullanılan akıllı sözleşme protokolüdür. En çok geliştiriciye, en çok Dapp’a ve en büyük Kilitlenen Toplam Değere (TVL) sahiptir. Ether, Eteryum merkezi olmayan bilgisayarı kullanabilmeniz için gaz için ödeme yapmak için harcanan emtiadır.

EIP1559 Ücret Yakma ve DeFi, Eteryum’u Nasıl Yeni Zirvelere İlerletebilir

Arthur Hayes, Eteryum’un Bitcoin’i nasıl ters çevirebileceğini, ağdaki yüksek gaz maliyetlerini çözmeyi ve bir ücret yakma getirmeyi amaçlayan henüz uygulanmayan EIP1559’a işaret ediyor.

Bay Hayes’e göre, EIP1559 ‘ Yakılan her işlem için harcanan gazın tahmini %70’i ile Ether’in enflasyon programını önemli ölçüde değiştirecek. Bu işlemleri DeFi aracılığıyla birleştirmek, büyük olasılıkla Eteryum’un Bitcoin’i ters çevirmesinin en olası yolu olacaktır.

Bu senaryoyu şu şekilde açıkladı.

DeFi’nin insan ekonomisi üzerindeki etkisini hafife alıyorsak etkileşimler, sistemin çalışmasına izin vermek için yeterli Ether arzının olmadığı bir gelecek var…

Flippening boğa durumunun ana itici gücü, DeFi-gerektiren zincir üstü işlemlerin katlanarak artmasıdır. bu da daha fazla ücretin harcanıp yakılmasına neden olarak arzı düşürür ve fiyatı şımartır.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir