Eteryum’un (ETH) 2021’in Sonuna kadar 6 bin dolara ulaşma olasılığı %19’dur.

Eteryum’un 2021’in sonunda 6 bin ABD dolarına ulaşma şansı %19’durEteryum’a olan talep, VanEck’in SEC ile bir ETH ETF başvurusunda bulunmasına neden olduEteryum piyasalarının sahip olduğu Bu hafta OI on Futures ile 10 Milyar Dolara ulaşan rekor bir faaliyet gerçekleştirdiBorsalardaki Eteryum düşmeye devam ediyor ve ETH ile yeni bir büyüme turunun sinyalini verebilir

Eteryum’un en değerli ikinci dijital varlığı 2021’in sonunda 6 bin dolara ulaşma şansı %19. Eteryum’un bu dönüm noktasına ulaşma olasılığı, Unfolded ekibi tarafından aşağıdaki tweet ve beraberindeki grafik aracılığıyla paylaşıldı.

Yıl sonuna kadar Eteryum’un 6000$’a ulaşma olasılığı %19’dur. pic.twitter.com/Rl4C9Gnd0h

– açılmış. (@cryptounfolded) 8 Mayıs 2021

SEC ile Eteryum ETF için VanEck Dosyaları

Kripto ve geleneksel pazarlarda Eteryum talebi, VanEck’in varlık yönetimi firmasının dosyalamasına yol açtı SEC ile bir ETH ETF için.

VanEck tarafından SEC’e yapılan başvuruya göre, önerilen Eteryum borsasında işlem gören fon, ETH’nin doğrudan alım ve satımını sağlamayacaktır. Bunun yerine ETF, Cboe BZX Borsasında işlem görecek hisseler sunacak. Hisseler, Eteryum tarafından desteklenecek ve değerleri, bildirilen MVIS CryptoCompare Eteryum Benchmark oranına dayalı olacak.

SEC, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki herhangi bir kripto tabanlı ETF’yi henüz onaylamadı. Ek olarak, düzenleyici kurumun hala bekleyen birkaç Bitcoin ETF başvurusu var. Bu nedenle, bir Eteryum ETF’nin hemen onaylanma şansı oldukça düşüktür.

Eteryum Vadeli İşlemleri Açık Pozisyonu 10 Milyar Dolara Çıktı

Ticaret faaliyeti açısından, ETH piyasaları o zamandan beri rekor kırmaya devam ediyor. dijital varlık, yeni Mayıs ayı ile birlikte 3 bin dolarlık tavanı kırdı. Skew’den alınan verilere göre, aşağıdaki grafikte gösterildiği gibi, Eteryum vadeli işlemlerinde toplam açık pozisyon ilk kez 10 milyar dolara ulaştı.

Eteryum'un (ETH) 2021'in Sonuna kadar 6 bin dolara ulaşma olasılığı %19'dur. Eteryum  Eteryum'un (ETH) 2021'in Sonuna kadar 6 bin dolara ulaşma olasılığı %19'dur. Eteryum

Eteryum Borsalarda Tutmaya Devam Ediyor to Drop

Aynı zamanda, zincir içi ölçümler, Eteryum yatırımcılarının ve sahiplerinin sürekli olarak ETH’lerini borsalardan çıkardıklarını göstermeye devam ediyor. Bu tür bir aktivite, Eteryum’da arz sıkıntısına neden oluyor ve muhtemelen fiyat artışı şeklinde ani bir tepkiyle sonuçlanacak. Bu senaryo, aşağıdaki ekran görüntüsünde görüldüğü gibi kripto topluluğu üyesi @JA_Maartun tarafından tahmin edildi.

Eteryum'un (ETH) 2021'in Sonuna kadar 6 bin dolara ulaşma olasılığı %19'dur. Eteryum  Eteryum'un (ETH) 2021'in Sonuna kadar 6 bin dolara ulaşma olasılığı %19'dur. Eteryum

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir