ETH, Kripto Borsalarına Girdi, Dipten Sonra 3,1 Bin Dolara Yükselmedi

Tesla’nın Bitcoin’ini sattığı yönündeki spekülasyonların artmasının ardından Eteryum 3,8 bin dolardan 3,1 bin dolara düştüAncak, borsalara ETH girişleri son düşüşle birlikte henüz artmadıEteryum sahipleri, ETH’nin uzun vadeli değeri konusunda hala yükselişteElon Musk, Tesla’nın hiç Bitcoin satmadığını doğruladıktan sonra piyasalardaki güven geri dönüyorKısa süre içinde- vadede, Eteryum daha fazla büyümeden önce 3.200 doları tekrar test edebilir

Son 48 saat, Elon Musk’ın ısınmasının bir sonucu olarak Tesla’nın Bitcoin’ini sattığı yönündeki spekülasyonlar üzerine piyasaların kırmızıya dönmesiyle kripto tüccarları için çalkantılı bir dönem oldu. Twitter’da birkaç kripto topluluğu üyesiyle sohbetler.

Elon Musk ve kripto twitter arasındaki karşılıklı konuşmalar piyasaları büyük ölçüde sarstı. Panik, Bitcoin’in 42 bin dolara düşmesine ve Eteryum’un 3.800 dolardan 3.100 dolara kadar önemli bir zemin kaybetmesine neden oldu.

Kripto Borsalarına Eteryum Girişleri Henüz Artmıyor

Ancak, yoğun talep Elon’un tweet’leri nedeniyle piyasa çöküşü, Eteryum yatırımcılarını sarsmadı çünkü satış için borsalara yatırılan ETH miktarında kayda değer bir artış olmadı.

Bu gerçek, Messari Research’ten Mira Christanto tarafından da vurgulandı. Eteryum sahiplerinin ‘inatçı bir şekilde yükseliş’ olduğunu söyledi. Eteryum sahiplerine ilişkin analizini aşağıdaki açıklama ve beraberindeki grafik aracılığıyla paylaştı.

ETH, döviz girişlerinde artış olmadan haftaya göre %-15 düştü. Merkezi olmayan borsalar da anlamlı bir hacim artışı görmüyor. Hodlers inatla yükselişe geçiyor.

ETH, Kripto Borsalarına Girdi, Dipten Sonra 3,1 Bin Dolara Yükselmedi Eteryum  ETH, Kripto Borsalarına Girdi, Dipten Sonra 3,1 Bin Dolara Yükselmedi Eteryum  Eteryum 3.200 $’ı Tekrar Ziyaret Edebilir Kısa Vadeli

Kısa vadeli fiyat hareketiyle ilgili olarak, Eteryum, yukarıda belirtilen yerel düşük seviye olan 3.100$’dan sıçradıktan sonra şu anda 3.350$’dan işlem görüyor. Bununla birlikte, Elon Musk, Tesla’nın Bitcoin’i sattığı teorisini çürüttükten sonra bile, kripto piyasaları henüz kripto tüccarlarına güven vermiyor.

Bu nedenle, Eteryum 3.200 dolara olası ikinci bir düşüş için hazırlanıyor olabilir. 3.500 ABD Doları ve 3.600 ABD Doları’nın üzerindeki seviyelere doğru düzgün bir sıçrama yapmadan önce 3.100 ABD doları fiyat alanı.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir