Bitcoin (BTC) Dijital Mülkiyettir – Michael Saylor

Michael Saylor, Bitcoin’i dijital bir mülk olarak tanımladıBitcoin hakkındaki açıklaması, El Salvador’un Bitcoin’i yasal ihale olarak kabul etmesinden sonra geldiAyrıca, Bitcoin’in milyarlarca insanı güçlendirdiğine dikkat çekti. mülkiyet hakları, Senatör Elizabeth Warren’ın Bitcoin’e saldırısına yanıt verirken

Microstrategy CEO’su Michael Saylor, Bitcoin’i dijital mülk olarak tanımladı. Sayın Saylor’un Bitcoin ile ilgili kısa ve özlü açıklaması aşağıdaki tweet’te bulunabilir.

#Bitcoin dijital bir mülktür.

— Michael Saylor (@michael_saylor) 11 Haziran 2021

El Salvador Daha İyi Bir Dünyaya Giden Yolda Öncülük Ediyor

Bitcoin açıklaması, El Salvador’un BTC’yi yasal olarak kabul etmesinden bir gün sonra yapıldı. ülke. Michael Saylor, aşağıdaki ifadesinde vurgulandığı gibi El Salvador’un ‘daha iyi bir dünyaya giden yolu’ gösterdiğine dikkat çekti.

Nüfusun %70’inin finansal sistemden dışlandığı bir ülkede #Bitcoin umuttur. El Salvador Cumhuriyeti, daha iyi bir dünyaya giden yolda öncülük ediyor.

Michael Saylor, Senatör Elizabeth Warren’ın Bitcoin’e ‘Saldırısına’ Yanıt Verdi

Bu haftanın başlarında, ABD Senatörü Elizabeth Warren, attı BTC madenciliğinin tüm ülkelerden daha fazla enerji tükettiğini belirterek Bitcoin’e birkaç darbe. Ayrıca, Bitcoin gibi dijital varlıkların, geçen ayın başlarında Colonial Pipeline’ı etkileyenler gibi siber saldırıları düzenlemek için suçlulara yollar sağladığına dair birkaç endişesini dile getirdi.

Senatör Warren’ın Bitcoin hakkındaki açıklamalarına verdiği yanıtta Michael, Saylor, BTC’nin milyarlarca kişiye mülkiyet hakları sağladığını yineledi. Sonuç olarak, enerji tüketimi “endişelerimizin en küçüğü” olmalıdır. Senatör Warren’ın Bitcoin ile ilgili endişelerine verdiği yanıtın tamamını aşağıda bulabilirsiniz.

Sonunda, milyarlarca yoksul ve işçi sınıfından insanı mülkiyet hakları, ekonomik güvenlik ve finansal baskıdan kurtulma ile güçlendirecek Bitcoin teknolojisine sahibiz. devlet ve kurumlar tarafından Bunu yapmak için elektrik kullandığımız gerçeği, endişelerimizin en küçüğü olmalı.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir