Eteryum, BTC’nin Piyasa Değerini Aşma Yolunda – Bloomberg Raporu

Eteryum, piyasa değeri açısından Bitcoin’i geçme yolunda olabilirEteryum’un piyasa değeri şu anda Bitcoin’in yarısıdırEteryum, DeFi gibi sürekli kullanım durumu nedeniyle gelişecektir Eteryum, 2 bin ila 4 bin dolar arasında bir süre konsolide olmalı

Bloomberg’deki ekip, Eteryum’un Bitcoin’i geçme yolunda olduğuna işaret ettikleri aylık Crypto Outlook Raporlarını yayınladı. piyasa değeri açısından.

Araştırmalarına göre, Eteryum’un BTC’yi gölgede bırakma yolculuğu, Defi gibi ağın çeşitli kullanım durumlarına ve ETH’nin yerel dijital varlığının piyasalarda oynadığı role bağlı. ekosistem. Rapor, Eteryum’un Bitcoin’e karşı sürekli olarak pazar payı kazandığını ve piyasa değerinin artık BTC’nin yarısı olduğunu vurgulayarak devam ediyor. Bu gerçek, ekip tarafından aşağıdaki açıklama ve beraberindeki grafik aracılığıyla açıklandı.

…[Eteryum]’un temeli ve kullanım örneği, [Bitcoin]’in daha makro değer deposu özelliklerini güçlü bir şekilde tamamlıyor. . Grafiğimiz [aşağıda], piyasa değeri açısından Bitcoin’e karşı %50 işaretine ulaşan Eteryum’u (ETH) ilerletmenin önde gelen bir göstergesi olarak hacmi gösteriyor. ETH’nin Coinmarketcap’tan aldığı 10 günlük ortalama işlem hacmi, 2021’in başından itibaren yaklaşık iki katına çıkarak Bitcoin’in %80’ine ulaştı.

Eteryum, BTC'nin Piyasa Değerini Aşma Yolunda – Bloomberg Raporu Eteryum  Eteryum, BTC'nin Piyasa Değerini Aşma Yolunda – Bloomberg Raporu Eteryum  Eteryum 2 bin ila 4 bin dolar arasında bir süre konsolide edilecek

Fiyat hareketiyle ilgili olarak, Bloomberg ekibi ETH’nin 2 bin ila 4 bin dolar fiyat bölgesini bir ‘tatlı nokta’ ve Eteryum’un bir süre konsolide olacağı yer.

Onlara göre Analize göre, 2 bin doların altındaki son düşüş, ETH’yi çevreleyen spekülasyonların çoğunu ortadan kaldırdı. Sonuç olarak, ağın ‘kriptolar ve merkezi olmayan finans için go-to platform’ olduğu göz önüne alındığında, Eteryum’un mevcut fiyatının indirimli olduğu düşünülebilir.

Eteryum ağı aşağı yukarı benimsenmeyi kazandı. yarış. Bu nedenle, iki numaralı dijital varlık büyük olasılıkla 2 bin ABD doları iyi bir destek ve 4 bin ABD doları ileriye doğru makul bir direnç olarak yukarı yönlü bir yörüngede devam edecek.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir