Eteryum Zorlu Birkaç Ay İçinde Olabilir – ETH Analisti

Kripto pazarlarında etkileyici bir 6 ay geçirdikten sonra, Eteryum bir soğuma için hazırlanıyor olabilir Timothy Peterson, Eteryum’un zorlu birkaç ay içinde olabileceği konusunda uyarıyor Bu, Eteryum’un yaz aylarındaki tarihsel performanslarına dayanmaktadır.Eteryum’un 2 bin dolarlık desteği, hareket izleme seviyesidir. ileriye dönük 2 bin dolar başarısız olursa, 200 günlük hareketli ortalama 1.800 dolarlık fiyat alanında yeterli desteği sağlıyor

Eteryum, kripto pazarlarında önümüzdeki birkaç zorlu ay için hazırlanıyor olabilir. Bu, Cane Island Alternative Advisors’dan Timothy Peterson tarafından paylaşılan ve Eteryum’un yaz boyunca kötü performans gösteren tarihsel performansına işaret ettiği bir analize göre. Analizini aşağıdaki açıklama ve ekli çizelge aracılığıyla paylaştı.

Eteryum birkaç ay boyunca piyasada olabilir. 6 aylık %670’lik olağanüstü bir çizginin ardından, ETH’nin tarihsel olarak çok kötü performans gösterdiği bir dönemde, yaz aylarında tatile çıkması beni şaşırtmaz.

Eteryum Zorlu Birkaç Ay İçinde Olabilir – ETH Analisti Eteryum  Eteryum’un 2 bin doları Hala İzlenmesi Gereken Seviye

Fiyat hareketi açısından, Eteryum Pazartesi günü 2.890$ fiyat alanında bu kadar zayıf bir şekilde reddedildikten sonra zayıflık sergilemeye devam ediyor. Bu fiyat alanı, aşağıdaki grafikte vurgulandığı gibi 2.800$ direnç seviyesi ve 50 günlük hareketli ortalama (beyaz) ile örtüşüyor.

Eteryum Zorlu Birkaç Ay İçinde Olabilir – ETH Analisti Eteryum  Eteryum Zorlu Birkaç Ay İçinde Olabilir – ETH Analisti Eteryum

Ayrıca grafikten, 100 günlük hareketli ortalamanın (sarı) düşmesinden sonra 2 bin dolarlık desteğin Eteryum’un bir sonraki savunma hattı olduğu görülebilir. 2.400$ fiyat alanında satış baskısı. Ethreum şu anda 2,360 dolardan işlem görüyor ve haftalık kapanışa yalnızca saatler var.

Etherum 2 bin doların üzerinde bir değeri koruyabilirse, muhtemelen 2,500 doların üzerinde kısa bir toparlanmanın kapılarını açabilir. Ancak günlük MACD, MFI ve ticaret hacmi, Eteryum tüccarları tarafından ileride daha fazla zarara yol açabilecek sürekli bir satış seviyesine işaret ediyor.

Etheruem’in 2 bin dolarlık desteğinin kaybolması durumunda, ETH’nin yaza doğru bir yükseliş anlatısını sürdürmek için son umudu olarak 1.800$ fiyat alanındaki 200 günlük hareketli ortalamaya güveniyor.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir