Poligona Kilitlenen Toplam Değer (MATIC) Mayıs 2021’de %1,102 Arttı

Poligon’a (MATIC) kilitlenen toplam değer Mayıs ayında %1,102 arttıPoligon’daki adres etkinliği de aynı dönemde 4 kat arttıPoligon’un büyümesi Eteryum’dan taşınan DeFi uygulamaları tarafından desteklendi ve yeni projeler

Polygon (MATIC), henüz tamamlanan Mayıs ayında kayda değer bir ekosistem büyümesi yaşadı. DappRadar tarafından yakın zamanda yayınlanan bir rapora göre, Poligon’a (MATIC) kilitlenen toplam değer, bir önceki Nisan ayına göre %1,102 artarak Mayıs ayını 5,7 milyar ABD Doları ile kapattı.

Poligona Kilitlenen Toplam Değer ( MATIC) Şimdi 7,33 Milyar Dolarda

Kilitlenen toplam değerdeki %1,102’lik artış, aylık bazda Poligon (MATIC) tarihindeki en büyük artıştı. Yazma sırasında, Polygon’a (MATIC) kilitlenen toplam değer şu anda DeFiPulse’nin izniyle aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi 7.33 Milyar Dolardır. Grafikten, Poligon’a kilitlenen toplam değerdeki büyümenin Nisan ortasında başladığı ve içinde bulunduğumuz Haziran ayına kadar devam ettiği gözlemlenebilir.

Poligona Kilitlenen Toplam Değer (MATIC) Mayıs 2021'de %1,102 Arttı Eteryum  Poligon Adres Etkinliği Mayıs’ta 4 kat arttı

Ayrıca, DappRadar raporu Polygon (MATIC) ile etkileşime giren benzersiz adreslerin sayısının Mayıs ayı boyunca 4 kat arttığını vurgulayarak devam etti.

Mo Bir önceki Nisan ayındaki 8.500 benzersiz adrese kıyasla, Mayıs ayında Polygon ile etkileşime giren 36.000’den fazla adres var.

Polygon’un Büyümesi DeFi ve Mark Cuban’ın Yatırımından Kaynaklanıyor

Saygılarımızla DappRadar ekibi, geçen ay Polygon’un büyümesini neyin tetiklediği konusunda bunun neden olduğuna dair iki açıklama yaptı.

Başlangıç ​​olarak, Milyarder yatırımcı ve Shark Tank yargıcı Mark Cuban, yatırım yaptığını açıkladı. Böylece, protokole kilitlenen toplam değerde artışla sonuçlanan yeni bir ilgi dalgasına neden oldu.

İkinci olarak, Eteryum’daki mevcut dapp’ler Polygon’a taşınıyordu ve yeni projeler doğrudan işlem maliyetleri ve hızlar açısından daha verimli protokol.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir