Eteryum’un Ölüm Haçı 4 Ağustos Londra Yükseltmesi ile Önlenebilir

Eteryum’un 50 günlük MA ve 200 günlük MA görünümü, bu ayın sonlarında bir ölüm haçı oluşturacak şekilde ayarlandı Ölüm çaprazı, Londra Yükseltmesi’nin başlatılmasıyla ertelenebilir veya tamamen önlenebilir Eteryum geliştiricisi Tim Beiko, Londra Yükseltmesi’nin 4 Ağustos’ta 12.965.000 blokta etkinleştirilmesini önerdi EIP1559’un uygulanmasının kısa vadede Eteryum için pazar kazancına dönüşüp dönüşmeyeceğini yalnızca zaman gösterecek< /strong>

Eteryum, aşağıdaki ETH/USDT grafiğinde vurgulandığı gibi, 50 günlük hareketli ortalama ile 200 günlük hareketli ortalama arasında bir ölüm çaprazına bakıyor.

Eteryum'un Ölüm Haçı 4 Ağustos Londra Yükseltmesi ile Önlenebilir Eteryum

Ayrıca tablodan , aşağıdaki gözlemlenebilir:

Eteryum’un ölüm kesişimi Temmuz ortasından Ağustos başına kadar gerçekleşebilir 50 günlük hareketli ortalama aynı zamanda Eteryum için şu anki 2.380$ seviyelerinde önemli bir direnç görevi görüyor Eteryum’un günlük ticaret hacmi yeşilde ve bunu doğruluyor Eteryum’da yenilenen alım ilgisi Günlük MACD de yükseliş eğilimini doğruluyor Günlük MFI ve RSI henüz sırasıyla 62 ve 56 değerlerinde aşırı alım bölgesine girmedi

Eteryum’un 4 Ağustos’taki Londra Yükseltmesi Ölüm Haçını Erteleyebilir veya Olumsuzlayabilir< /h2>

Eteryum’ın merakla beklenen Londra Yükseltmesi’nin 2021’in üçüncü çeyreğinde başlatılması planlandığını belirtmek gerekir.

Dün, kıdemli Eteryum geliştiricisi Tim Beiko, Londra Yükseltmesi’nin etkinleştirilmesi gerektiğini önerdi. 4 Ağustos’ta 13:00 UTC ile 17:00 UTC arasında gerçekleşmesi tahmin edilen 12.965.000 blokta.

Bu nedenle, Eteryum’un Ağustos ayındaki Londra Yükseltmesi nedeniyle yükseliş yörüngesine devam etme olasılığı ve dolayısıyla sonuç t daha önce tanımlanmış olan ölüm çaprazının ertelenmesi veya reddedilmesi.

EIP1559, Eteryum’u Deflasyonist Bir Varlığa Dönüştürmeye Hazır

Eteryum’un Londra Yükseltmesi’nin aynı zamanda EIP-1559’u da içermesi planlanıyor. ağdaki yüksek gaz ücretleri sorununu çözmenin yanı sıra her işlemle bir ‘ücret yakma’ mekanizması getiriyor. EIP1559 uygulandıktan sonra, Eteryum deflasyonist bir varlık haline gelecektir.

Sonuç olarak, tüccarlar ve yatırımcılar, dolaşımdaki arzdaki bir azalmanın uzun vadeli üzerinde olumlu bir etkisi olacağından ETH’yi olumlu bir şekilde görmeye başlayacaklar. Etheruem’in fiyatı.

Ancak, kısa vadede, günlük ETH/USDT’deki ölüm haçı üzerinden görülen Eteryum teknik analizinin, aktivasyonu çevreleyen hype ve heyecanı yeneceğini yalnızca zaman gösterecek. Londra Yükseltmesi.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir