SHIB, ShibaSwap Yayına Geçerken ETH’nin En Büyük 3. Gaz Tüketicisi Oldu

Shiba Inu (SHIB) şu anda Eteryum ağındaki üçüncü en büyük gaz tüketicisidir Bu dönüm noktası, ShibaSwap’ın bugün erken saatlerde canlıya alınmasının sonucudur ShibaSwap, merkezi olmayan bir Shiba Inu ekosistemine odaklanan değişim ve DeFi protokolü ShibaSwap’ın merkezinde üç jeton vardır: SHIB, LEASH ve BONE

Shiba Inu (SHIB) jetonu artık üçüncü en büyük ShibaSwap’ın bugün erken saatlerde piyasaya sürülmesi nedeniyle Eteryum ağındaki gaz tüketicisi. Shiba Inu’yu (SHIB) çevreleyen mevcut ağ etkinliği ve gaz tüketimi, izleme web sitesinin aşağıdaki ekran görüntüsünde vurgulandığı gibi Etherscan tarafından kaydedilmiştir.

 

ShibaSwap Canlı Yayına Geçiyor

Daha önce de belirtildiği gibi, Shiba Inu ekosistemindeki işlemlerde Eteryum gas ücretlerinin yüksek tüketimi, ShibaSwap’ın bugün erken saatlerde piyasaya sürülmesinden kaynaklanıyor. Shiba Inu projesinin arkasındaki ekip, aşağıdaki tweet ile ShibaSwap’ın başlatıldığını duyurdu.

Wen takas…. #ShibaSwap şimdi yayında! https://t.co/h2JK14m1PD #ShibArmy

— Shib (@Shibtoken) 6 Temmuz 2021

ShibaSwap’ın Temelinde Üç Simge: SHIB, LEASH ve BONE

Shiba Inu Tanıtım Belgesine göre, ShibaSwap ‘kendi merkezi olmayan değişimiyle zenginleştirilmiş merkezi olmayan bir ekosistemdir’.

ShibaSwap’ın merkezinde SHIB, LEASH ve BONE’nin üç simgesi vardır. Bu jetonların her biri, sırasıyla xSHIB, xLEASH ve tBONE kazanmak için stake edilebilir (BURIED). Üç jetonun sahipleri, SSLP jetonlarını almak için likidite (DIGGING) da sağlayabilirler.

ShibaSwap web sitesine hızlı bir bakış, protokolün halihazırda 221,39 milyon dolarlık kilitli toplam değere sahip olduğunu gösterir. Ek olarak, SHIB, LEASH ve BONE’ın değeri, aşağıdaki ekran görüntüsünde vurgulandığı gibi şu anda 0.000008844251 ABD Doları, 2.465 ABD Doları ve 18.84 ABD Dolarıdır.

SHIB, ShibaSwap Yayına Geçerken ETH'nin En Büyük 3. Gaz Tüketicisi Oldu Eteryum

Ayrıca yukarıdaki ekran görüntüsünden, ShibaSwap’ın toplam aşağıda açıklandığı gibi altı işlev.

DIG – BONE FETCH kazanmak için likidite sağlama – BONE BURY kazanmak için UNI V2-LP veya SLP jetonlarını taşıma – getiri elde etmek için jetonları stake etme SWAP – ShibaSwap BONEFOLIO aracılığıyla Eteryum jetonlarını takas etme – izlemenin bir yolu Shiba Inu ekosistemindeki WOOF’taki bireysel portföyünüz – çeşitli Eteryum tabanlı belirteçleri içeren verim çiftçiliği

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir