ShibaSwap’ın Total Value Locked’ı 2,2 milyar dolara ulaştı, Tüm Zincirlerde 9. Sırada

ShibaSwap şu anda 2,2 Milyar Dolar’da kilitlenen toplam değer açısından tüm blok zincirlerinde 9. sırada yer alıyor ShibaSwap, Venus ve Synthetix gibi bilinen protokolleri gölgede bıraktı ShibaSwap ayrıca şu anda 10. sırada yer alıyor. 24 saatlik kullanıcılar 9.281’de SHIB/USDT hala 6 saatlik grafikte 50, 100 ve 200 hareketli ortalamaların altında işlem görüyor

Yakın zamanda başlatılan merkezi olmayan değişim ve DeFi protokolü ShibaSwap, bir haftadan kısa bir süre önce lansmanından bu yana olağanüstü bir oranda büyüdü. DeBank’tan alınan verilere göre, ShibaSwap şu anda 2,2 milyar dolar kilitlenmiş toplam değere sahip ve şu anda bu ölçümdeki tüm blok zincirlerinde 9. sırada yer alıyor.

ShibaSwap’ın yükselişi ilk olarak Wu Blockchain ekibi tarafından daha önce tanımlandı. Bugün gözlemlerini aşağıdaki tweet aracılığıyla paylaşan Dr.

DeBank’a göre, ShibaSwap’ın kilitlenmesi, DeFi protokolünde bir hafta içinde 9. sıraya yükseldi. 2,1 milyar dolarla lansman 24 saatlik kullanıcı sayısı 18.347’ye ulaştı ve QuickSwap, Uniswap V3 vb.’yi geçerek dördüncü sırada yer aldı. Ancak, Shib son 7d’de %13.53 düştü. pic.twitter.com/9dx3nNwge8

— Wu Blockchain (@WuBlockchain) 13 Temmuz 2021

 

ShibaSwap TVL’de Mevsimlik DeFi Protokollerini Kapsıyor

DeBank.com’a hızlı bir bakış, ShibaSwap’ın 2.2 milyar dolarlık güncellenmiş toplam değeriyle hala 9. sırada olduğunu ortaya koyuyor. Ayrıca ShibaSwap, bu önemli metrikte Venus, Synthetix, Aave ve Uniswap V3 gibi deneyimli DeFi protokollerini gölgede bıraktı. Aşağıdaki ekran görüntüsü bu gerçeği daha da göstermektedir.

ShibaSwap'ın Total Value Locked'ı 2,2 milyar dolara ulaştı, Tüm Zincirlerde 9. Sırada Eteryum  Tüm zincirlerdeki tüm DeFi protokollerinin TVL’si

ShibaSwap 24 saatlik Kullanıcılar 9203’e ulaştı, 24 saatlik Ticaret Hacmi 87 Milyon Doları Aştı

Ayrıca, 24 saatlik kullanıcı sayısı saat kullanıcıları, ShibaSwap’ın şu anda 9.203 ile 10. sırada olduğunu ortaya koyuyor. ShibaSwap ayrıca, aynı izleme web sitesinin aşağıdaki çizelgesinde de vurgulandığı gibi, 24 saatlik 87.998 milyon dolarlık bir ticaret hacmine sahiptir.

ShibaSwap'ın Total Value Locked'ı 2,2 milyar dolara ulaştı, Tüm Zincirlerde 9. Sırada Eteryum  24 saatlik ticaret hacminde 9. Sırada ve kullanıcılar ilk 10 DeFi protokolünde

Shiba Inu (SHIB) Devam Ediyor 6 saatlik grafikte Önemli MA’ların Altında Ticaret Yapmak için

Fiyat hareketi açısından, Shiba Inu (SHIB), kripto pazarlarında nispeten yeni bir madeni paradır. Sonuç olarak, fiyatı, günlük SHIB/USDT’nin bir sonraki hareket tarzına ilişkin yeterli ipucu sağlaması için henüz yeterli veri oluşturmadı.

Ancak, aşağıdaki 6 saatlik SHIB/USDT grafiği, token şu anda 50,100 ve 200 hareketli ortalamanın altında işlem gördüğü için düşüş senaryosu.

ShibaSwap'ın Total Value Locked'ı 2,2 milyar dolara ulaştı, Tüm Zincirlerde 9. Sırada Eteryum

Ancak, Shiba Inu (SHIB) için aşırı satım senaryosunun 6 saatlik MACD, RSI ve MFI ipucu. Bu nedenle, SHIB’nin ayın başından bu yana kayıplarının bir kısmını silme girişiminde bulunma olasılığı çok düşük.

Shiba Inu gibi tüm altcoinlerde olduğu gibi, Bitcoin’deki herhangi bir ani volatiliteye dikkat etmek gerekiyor. çeşitli türev platformlarında SHIB ticareti yaparken tavsiye edilir.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir