Amaç Eteryum ETF’si Artık 62 bin ETH’nin Üzerinde Tutuyor

Amaç Eteryum ETF’si şu anda yaklaşık 133.9 milyon dolar değerinde 62.000’den fazla ETH’ye sahip Ether ETF, yatırımcılara Eteryum’a maruz kalma imkanı sunuyor ve Toronto Menkul Kıymetler Borsası’nda listeleniyor ETH’ye olan ilgi devam ediyor Eteryum bir Proof of Stake algoritmasına geçerken büyümek için büyümek için Eteryum, 4 Ağustos’taki Londra Yükseltmesi’nden sonra temeller ve gelecekteki büyüme nedeniyle düşmeyebilir

Amaç Eteryum ETF’si artık geçerliliğini koruyor ETH’nin şu anki değeri olan 2.160 doları kullanarak yaklaşık 133.9 milyon dolar değerinde 62.000 ETH. Şu anda Purpose ETF’de bulunan bu Eteryum miktarı, Bloqport ekibi tarafından aşağıdaki tweet ile vurgulandı.

Purpose Ether ETF’si şu anda 62.000’den fazla #eth resmine sahip. twitter.com/0q39eorqPx

— Bloqport Insights (@Bloqbot) 23 Temmuz 2021

Amaç Ether ETF, Yatırımcılara Eteryum’a Doğrudan Maruz Kalma Sunuyor

The Purpose Eteryum ETF, perakende ve kurumsal yatırımcılara, güvenlik ve düzenleyici engeller hakkında endişelenmeden Eteryum’a maruz kalma şansı sunuyor. Purpose Eteryum ETF fiziksel olarak sabitlenir ve soğuk depoda tutulur. Ek olarak, ETF’yi satın almak, Toronto Menkul Kıymetler Borsası’nda listelendiği için en sevdiğiniz hisse senedini satın almaya benzer.

Eteryum’a İlgi Artmaya Devam Ediyor ve ETH 4 Ağustos’tan Sonra Düşmeyebilir

Eteryum Londra Yükseltmesi’nin piyasaya sürülmesi planlandığı için sadece birkaç gün sonra olduğunu belirtmek gerekir. 4 Ağustos’ta.

Normal bir senaryoda, böyle bir olay ‘haberi satma’ olayı olurdu. Bununla birlikte, yükseltme, Eteryum’da Hisse Kanıtı (PoS) çağını başlatacak olanlardan biri. Yükseltme ayrıca, yüksek gaz ücretlerini evcilleştiren ve Eteryum’u deflasyonist bir varlığa dönüştüren, merakla beklenen EIP1559’u da tanıtıyor.

Sonuç olarak, Eteryum’un fiyatı, yatırımcılar olarak Londra Yükseltmesi’nin etkinleştirilmesinden olumsuz etkilenmeyebilir. ve tüccarlar bunun PoS’un nihai hedefine doğru büyük bir adım olduğunun farkındalar.

6.413 milyon ETH, Eteryum 2.0 Mevduat Sözleşmesine Stake Edildi

Eteryum Yükseltmesine yatırımcı güveninin kanıtı, ETH2.0’da zaten stake edilen ETH miktarında görülebilir. Yazma sırasında, 13.858 Milyar Dolar değerinde 6.413 milyon ETH, aşağıdaki ekran görüntüsünde vurgulandığı gibi şu anda Eteryum 2.0 para yatırma sözleşmesinde kilitli. Bu miktarın kilidi yalnızca Eteryum tamamen bir PoS ağına geçtiğinde açılacaktır.

Amaç Eteryum ETF'si Artık 62 bin ETH'nin Üzerinde Tutuyor Eteryum

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir