Bitcoin, Twitter Duygusu Boğa Döndüğünde 50 Günlük MA’yı Yeniden Yakaladı

Bitcoin, 50 günlük hareketli ortalamayı destek olarak yeniden yakalamış görünüyor Bitcoin şu anda 34 bin dolarlık fiyat alanının üzerinde, yazının yazıldığı sırada 34.720 dolardan işlem görüyor Bitcoin’in bu geceki haftalık kapanışı, yükseliş yörüngesinin sürdürülüp sürdürülemeyeceği konusunda daha fazla bilgi sağlayacak Bitcoin’i çevreleyen Twitter duyarlılığı yükseliş bölgesine döndü ve hafif bir FOMO aşamasına girmiş olabilir

Bitcoin ( BTC), 20 Temmuz Salı günü belirlenen 29.278$’lık yerel dip seviyenin ardından, art arda beşinci günde yükseliş tırmanışına devam etti. Kripto Kralı, aşağıdaki günlük BTC/USDT grafiğinde vurgulandığı gibi şu anda 34.724 $ ve 50 günlük hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.

Bitcoin, Twitter Duygusu Boğa Döndüğünde 50 Günlük MA'yı Yeniden Yakaladı Eteryum

Yukarıdaki grafikten, günlük ticaret hacminin bunu doğruladığı görülebilir. Bitcoin’in son 5 gündeki yükseliş tırmanışı. Buna ek olarak, günlük MACD, BTC’nin yükseliş momentumunu doğrulayan histogramlarıyla taban çizgisinin altında yükseliş şeklinde geçti. Günlük MFI ve RSI, 44 ve 56 değerlerinde tarafsız bölgede bulunuyor ve bu nedenle Bitcoin’in yörüngesinin daha yüksek seviyelere doğru devam etmesi muhtemel.

Potansiyel kısa vadeli dirençlerle ilgili olarak, Bitcoin aşağıdaki fiyat seviyelerine sahiptir. yolunun önünde, en az 36 bin dolara kadar.

34.800 $ 35.000 $ 35.350 $ 35.500 $ 35.700 $ 36.000 $

Bitcoin’in haftalık kapanışına sadece birkaç saat uzaklıkta ve 50 günlük hareketli ortalamanın üzerinde bir kapanış BTC’nin mevcut durumunu güçlendirecektir. daha yüksek seviyelere doğru yükseliş yolu.

Bitcoin’in Twitter Duyarlılığı Boğa Dönüyor

Bitcoin’in kripto pazarlarındaki mevcut pazar momentumu, Twitter duyarlılığının yükseliş bölgesine dönmesiyle daha da doğrulanıyor. Santiment Feed’deki ekibe göre, Bitcoin’i çevreleyen mevcut Twitter hissiyatı, aşağıdaki açıklamada ve ekteki grafikte açıklandığı gibi potansiyel FOMO seviyelerine ulaştı.

Twitter’daki #Bitcoin kalabalığı bir kez daha yükseliş eğilimine girdi. 1 numaralı piyasa değeri kripto varlığı. $BTC’nin 24 saatlik +%6,6 artışı ve 12 günlük fiyatının 34,4 bin doların üzerine çıkmasıyla, yorumlar 6 haftadır görülmeyen FOMO seviyelerini gösteriyor.

Bitcoin, Twitter Duygusu Boğa Döndüğünde 50 Günlük MA'yı Yeniden Yakaladı Eteryum

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir