BTC 33 bin Doları Geri Alırken Kripto Borsalarında Bitcoin Arzı Düşmeye Başlıyor

Kripto borsalarındaki Bitcoin arzı bir kez daha düşmeye başladı, neredeyse Ocak ayının en düşük seviyelerine eşit Borsalardan Bitcoin çıkışları, son 7 günde girişleri 2.333 BTC aştı Elon Musk ve ‘The ₿ Word’ Bitcoin konferansı, BTC’nin bir kez daha yükselişe geçmesinin bir nedenidir Bitcoin’in Twitter’ın geleceğinin büyük bir parçası olacağını belirten Jack Dorsey, Bitcoin’in 33 bin doların üzerinde olmasının bir başka temel nedenidir

Kripto borsalarındaki Bitcoin arzı bir kez daha düşmeye başladı ve bu yılın Ocak ayında tanık olunan düşük seviyelere eşit olma yolunda ilerliyor. Bu, aşağıdaki açıklama ve ekli çizelge aracılığıyla analizlerini paylaşan Santiment ekibi tarafından yapılan bir gözleme göre.

Bitcoin, döviz kuru arzının 18 ayın en düşük seviyesine yaklaşıyor. 2 Ocak 2021’de darbe aldı. BTC, bu baskılanmış fiyatlar sırasında borsalardan çıkmaya devam ediyor, bu, piyasaların elden çıkarma riskini azalttığına dair umut verici bir işaret.

Borsadan Bitcoin Çıkışları Son 7 Günde 2.333 BTC Aşan Girişler

Viewbase.com’a hızlı bir bakış, geçen hafta aynı platforma gönderilen BTC’den daha fazla Bitcoin’in kripto borsalarından ayrıldığını doğruluyor s. İzleme web sitesine göre, aşağıdaki ekran görüntüsünde vurgulandığı gibi, Bitcoin çıkışlarının hacmi son 7 gün içinde girişleri 2.333 BTC aştı.

Bitcoin Çıkışlarından Elon Musk ve Jack Dorsey Sorumlu ve BTC 33 bin Doları Geri Aldı

Öncelikle kripto borsalarından Bitcoin çıkışlarının yeniden başlamasının, Jack Dorsey, Cathie Wood, Elon Musk’ın katıldığı ve moderatörlüğünde katıldığı ‘The ₿ Word’ sanal konferansına denk geldiğini belirtmek gerekir. Square’den Steve Lee tarafından.

Etkinlik sırasında Elon Musk, Tesla’nın büyük olasılıkla elektrikli araç alımları için bir ödeme şekli olarak Bitcoin’i kabul etmeye devam edeceğini açıkladı. Yine bu hafta Jack Dorsey, Twitter hissedarlarına ve yatırımcılarına Bitcoin’in Twitter’ın geleceğinin büyük bir parçası olacağını açıkladı.

Noktaları birleştirmek, Bitcoin’in borsalardan yenilenen çıkışları ve BTC’nin Salı gününün en düşük seviyesi olan 29,2 $’dan yükselişi. Elon Musk ve Jack Dorsey’in yukarıda vurgulanan yorumlarına bağlı olarak şu anki 33.800 $ seviyelerine k. fiyat alanı. Ancak, Bitcoin’in yükseliş momentumu haftalık kapanış ve gelecek Cuma günü vadeli işlemlerin ve opsiyonların sona ermesiyle yavaşlayabileceğinden dikkatli olunması önerilir.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir