Eteryum, Elon Musk’ın ETH’ye Sahip Olduğu Haberiyle 2 bin Doları Geri Almaya Çalışıyor

Elon Musk, bizzat Eteryum, Bitcoin ve Dogecoin’in sahibi olduğunu açıkladı Mr. Musk, ‘The ₿ Word’ sanal konferansı sırasında ifşayı yaptı Elon Musk ayrıca hem Tesla’nın hem de Space X’in Bitcoin’e sahip olduğunu açıkladı Eteryum şu anda 2 bin dolarlık fiyat alanını şu anda geri almaya çalışıyor. destek

Space X’in kurucusu ve Tesla’nın CEO’su Elon Musk, bizzat Eteryum, Bitcoin ve Dogecoin’in sahibi olduğunu açıkladı. Bay Musk, Jack Dorsey, Cathie Wood, Elon Musk’ın katıldığı ve Square’den Steve Lee tarafından yönetilen ‘The ₿ Word’ sanal Bitcoin konferansı sırasında kripto topluluğunu üç dijital varlığa sahip olduğu konusunda bilgilendirdi.

Elon’s Eteryum, Bitcoin ve Dogecoin’e sahip olmakla ilgili tam açıklama aşağıda bulunabilir.

Bitcoin’e sahibim ve Tesla, Bitcoin’e sahiptir.

Space X, Bitcoin’e sahiptir.

Ve tabii ki kişisel olarak biraz Eteryum ve Dogecoin sahibiyim.

Elon, Sahip Olduğu Bitcoin, Eteryum ve Dogecoin’in Tam Miktarını Vermedi

Elon Musk ancak sağlamadı Sahip olduğu Bitcoin, Eteryum ve Dogecoin’in tam sayısı. O sadece varlıklarının hiyerarşisini sağlayan aşağıdaki ifadeyi verdi.

Space X ve Tesla dışında sahip olduğum üç şey…Açıkçası Neuralink ve sıkıcı bir şirket…fakat herhangi bir önemi açık ara Bitcoin ve sonra bazıları Eteryum ve bir miktar Doge.

Elon’un Eteryum’a Sahip Olduğu Haberi Kırıldığından Bu yana Eteryum, 2 bin ABD Doları Desteğini Geri Aldı

Elon Musk’ın Eteryum’a sahip olduğunu ortaya koyan ifadesinin değer üzerinde olumlu bir etkisi olduğunu belirtmek gerekir. ETH’nin. ‘The ₿ Word’ Bitcoin sanal konferansı yayınlanmadan birkaç saat önce, Eteryum 1.800$ desteğinde işlem görüyordu.

Eteryum daha sonra etkinlik gerçekleşir yapılmaz beş günün en yüksek seviyesi olan 2.035$’ı yayınlamaya devam edecekti. devam ediyordu ve Elon kripto varlıklarını açıkladı.

Bu yazının yazıldığı sırada Eteryum, destek olarak 2 bin dolarlık fiyat alanını tamamen geri almaya çalıştığı için 1.991 dolardan işlem görüyor.

Açısından bakıldığında 200 günlük hareketli ortalama, aşağıdaki günlük ETH/USDT grafiğinde vurgulandığı gibi Eteryum için zorlu bir alan olabilir. Bu hareketli ortalama, 2.080 ABD doları fiyat alanında önemli miktarda direnç sağlıyor.

Eteryum, Elon Musk'ın ETH'ye Sahip Olduğu Haberiyle 2 bin Doları Geri Almaya Çalışıyor Eteryum

Ayrıca, yukarıdaki günlük ETH/USDT tablosundan aşağıdakiler gözlemlenebilir.

Eteryum’un kaderi Ağustos ayından önce meydana gelebilecek 50 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamalar arasında bir ölüm kesişimi Günlük MACD, MFI ve RSI, Eteryum için potansiyel bir kısa vadeli yükseliş tersine işaret ediyor

Sonuç olarak, dikkatli olunması önerilir ETH’ye sahip olduğunu açıklayan Elon Musk, aşağı yönlü bir ölüm çaprazının karışık ortamı ve yukarıda belirtilen göstergeler nedeniyle yükselişin tersine dönmesi nedeniyle Eteryum ticareti yaparken.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir