ETH’nin Londra Sert Çatalından Sonra Zilliqa-Eteryum Köprüsü Başlatılacak

Zilliqa’nın Eteryum köprüsü, yayınlanmadan önce ETH’nin Londra sert çatalının başarılı bir şekilde başlatılmasını bekleyecek Bunun nedeni, Londra sert çatalının Eteryum’un ücret yapısını değiştirmesidir Uygulandığında, Zilliqa ekibi, köprüyü desteklemek için Zilliqa ana ağını yükseltmeden önce Londra sert çatalını gözlemleyecek ZIL/USDT alçalan bir üçgenin çenesinden kurtuldu ancak 50 günlük, 100 -günlük ve 200 günlük hareketli ortalamalar

Zilliqa ağı ile Eteryum arasındaki merakla beklenen köprü, ETH’nin Londra hard forkunun başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden sonra hayata geçecek. Bu, Zilliqa Başkanı Amrit Kummer’e göre bu gerçeği aşağıdaki Tweet ile duyurdu.

PSA: $ZIL – $ETH köprüsü maalesef yayına giremiyor şu anda 4 Ağustos 2021 civarında olması planlanan Eteryum Londra sert çatalından önce.

— Amrit Kummer (@maqstik) 25 Temmuz 2021

Londra Hard Fork, Eteryum’un Ücret Yapısını Değiştiriyor h2>

Bay. Kummer, Londra sert çatalından sonraki gecikmenin, yükseltmenin Eteryum ağındaki ücret yapısını değiştirmesinden kaynaklandığını açıklamaya devam etti. Sonuç olarak, Zilliqa’daki ekip, Londra yükseltmesi uygulanana kadar bekleyecek, ardından köprüyü desteklemek için Zilliqa ana ağını yükseltmeden önce Eteryum ağını gözlemleyecek.

Zilliqa’dan önce aşağıdaki zaman çizelgesini ve adımları Tweetlemeye devam etti. -Eteryum köprüsü yayına girebilir.

$ETH – $ZIL köprüsüne sonraki adımlar:

1⃣ Eteryum Londra hardfork (4 Ağustos civarında, 2021)
2⃣ Londra sert çatalını gözlemleyin
3⃣ Zilliqa ana ağını köprüyü destekleyecek şekilde yükseltin
4⃣ Köprü

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir