Tesla Büyük ihtimalle Bitcoin (BTC) Kabulüne Devam Edecek – Elon Musk

Elon Musk, Tesla’nın büyük olasılıkla araba ödemeleri için Bitcoin’i kabul etmeye devam edeceğini belirtti Çin kendi sınırları içinde kömürle çalışan BTC madenciliğini kısıtladıkça Bitcoin madenciliğinin daha fazla yenilenebilir kaynaklara kaydığına dikkat çekti< /strong> Bay. Musk, Cathie Wood, Jack Dorsey ve Elon Musk’ın katıldığı ve Steve Lee tarafından yönetilen ‘The ₿ Word’ sanal konferansı sırasında bu yorumları yaptı Bitcoin bir kez daha 32 bin doların üzerinde işlem görüyor ve bunun nedeni şu olabilir: Elon Musk’ın açıklamaları

Space X’in Kurucusu ve Tesla’nın CEO’su Elon Musk, elektrikli araç şirketinin büyük olasılıkla araba alımları için Bitcoin’i kabul etmeye döneceğini belirtti. Bay Musk, yorumları Jack Dorsey, Cathie Wood ve Elon Musk’ın katıldığı ve Square’den Steve Lee’nin moderatörlüğünde gerçekleştirilen dünkü ‘The ₿ Word’ Bitcoin konferansı sırasında yaptı.

Elon Musk’ın potansiyel olarak yeniden başlamasıyla ilgili açıklaması Tesla’nın Bitcoin’i kabul ettiğini aşağıda bulabilirsiniz.

Tesla’nın misyonu, sürdürülebilir enerjinin ortaya çıkışını hızlandırmaktır…Yani, yaptığım tek şey bakın dedim…şimdilik Bitcoin işlemlerini askıya alacağız. Herhangi bir Bitcoin satmıyoruz, kişisel olarak da bir şey satmıyoruz, Space X de…

Bitcoin yenilenebilir kaynaklara ve bir grup ağır hizmet kömür santraline doğru çok daha fazla kayıyor gibi görünüyor. kullanılmış…özellikle Çin’de kapatıldı…

Yenilenebilir enerji kullanım yüzdesinin büyük olasılıkla %50 veya üzerinde olduğunu doğrulamak için biraz daha durum tespiti yapmak istiyorum. Ve bu sayıyı artırma yönünde bir eğilim var. Eğer öyleyse, Tesla büyük olasılıkla Bitcoin’i kabul etmeye devam edecek.

Bitcoin 32 bin doların üzerine çıktı

Elon Musk’ın Tesla’nın Bitcoin işlemlerini büyük olasılıkla eski haline getireceğine ilişkin açıklaması fiyat üzerinde olumlu bir etki yarattı.

‘The ₿ Word’ konferansı yayınlanmadan birkaç saat önce, Bitcoin 29.700$ fiyat alanında işlem görüyordu ve Elon’un açıklamaları nedeniyle 7 günlük 32.858$’lık en yüksek değeri yayınlamaya devam edecekti. .

Yazı yazılırken, Bitcoin 32.120$’dan işlem görüyor çünkü destek olarak 32.000$ fiyat alanını koruyor. Yatırımcılar ve tüccarlar artık Tesla’nın Bitcoin’i bir ödeme şekli olarak yeniden kabul etme planlarının olduğunun farkında olduğundan, Bitcoin’in değeri 30 bin doların üzerinde kalmaya devam ediyor olabilir.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir