Uniswap (UNI) Grayscale ’in Yeni DeFi Fonunun %49,95 ’ini Tahsis Edecek

Grayscale Investments yeni bir DeFi fonu başlattı DeFi fonu, yatırımcılara piyasa değerine göre ilk 10 DeFi tokenine ağırlıklı olarak maruz kalma olanağı sağlayacak Uniswap’ı (UNI) içeriyor ), Aave (AAVE), Bileşik (COMP), Eğri (CRV), MakerDAO (MKR), SushiSwap (SUSHI), Synthetix (SNX), Yearn Finance (YFI), UMA Protokolü (UMA) ve Bancor (BNT)üçlü> Fondaki aslan payı %49,95 oranında Uniswap’a tahsis edilecek

Grayscale Investments, CoinDesk Indexes ile işbirliği içinde yeni bir DeFi fonu başlattı. İkincisi, CoinDesk Inc.’in bir yan kuruluşudur ve Grayscale ile birlikte, Grayscale Merkezi Olmayan Finans (DeFi) fonunun ve The CoinDesk DeFi Index’in başlatıldığını duyurdu.

Uniswap, Grayscale’in DeFi’sinin %49,95’ini Tahsis Edecek Fon

Ayrıca, Gri Tonlamalı Merkezi Olmayan Finans Fonu, yatırımcılara CoinDesk DeFi Endeksini izlemek için tasarlanmış ağırlıklı bir portföyde piyasa değeri açısından en iyi 10 DeFi protokolünden yararlanma olanağı sağlayacaktır.

DeFi Fonu, Grayscale’in 15. Yatırım Ürünüdür

Gri Tonlamalı Merkezi Olmayan Finans e Fund, Grayscale’in 15. yatırım ürünüdür ve firmanın CEO’su Michael Sonnenshein, aşağıdaki açıklamada bunu neden piyasaya sürmeyi seçtiklerini açıklıyor.

Grayscale, yatırımcıların yeni, heyecan verici parçalara erişmesi için fırsatlar yaratmaya odaklanmaya devam ediyor. dijital varlık ekosistemi.

Merkezi olmayan finans protokollerinin ortaya çıkışı, finansal hizmetler sektörünün geleceğini yeniden tanımlayabilecek teknolojilerin açık örneklerini sunuyor. Grayscale’in güvenilir, güvenli ve sektör lideri yatırım ürünü yapıları aracılığıyla yatırımcılara DeFi’yi sunmaktan gurur duyuyoruz.

Grayscale, DeFi Fonunun Paylarını İkincil Bir Piyasada Kote Etmeyi Planlıyor

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir